Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gyakori műköröm használók,...

Gyakori műköröm használók, vagy szakképzett műkörmösök! Csináltassak műkörmöt?

Figyelt kérdés
Most először szeretnék felrakatni műkörmöt, mivel már régóta megtetszettek, ahogy nézegettem róluk képeket. De ahogy olvasok itt kérdéseket gyakorin kicsit elbizonytalanodtam:/ Csak most nyárra szeretném kipróbálni, de mivel túl drága, így ha lenő utána egyből leszedetném. Minden információ jól jönne a műkörömről! Melyik a jobb, zselés, vagy a porcelán? a tippes, vagy az épített? Mielőtt elmennék körmöshöz szeretnék tájékozódni. Szóval mindent jó lenne tudnom a műkörömről. Előre is köszönöm a tanácsokat!:)
2013. jún. 25. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Zselést több helyen, olcsóbban,és gyorsabban csinálnak mint porcelánt. A tippes ragasztás, az épített meg építés,így valószínű hogy azépített ajobb a tippesnél elenged a ragasztó.
2013. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a tippes nagyon ronda, látszik hogy mesterkélt és mű, és valószínűleg gyorsan le is jön. az épített szép és igényes tud lenni, ha jól csinálják meg. Nekem zselés van, így a porcelánról nem tudok nyilatkozni. Viszont a műköröm roncsolja az eredeti körmödet, szóval miután lejön, kb papírvékonyságú lesz, míg le nem nő az a rész teljesen. Emiatt csak 1 alkalomra én nem biztos, hogy megcsináltatnám, de ha kiszeretnéd próbálni, tedd.:)
2013. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 éve van műkörmöm porcelán és tökéletesen meg vagyok elégedve vele 1 óra alatt kész viszont egyszer zseléset csináltattam másnap 2 ujjamról pergett le aztán sorba..
2013. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a porcelánt és a zselét is meg lehet csinálni gyönyörűen és nagyon rosszul, attól függ, hogy mennyire jó a körmös. Az nem igaz, hogy papírvékonyságú lesz a körmöd utána, akkor azt egy igazi kontár rakta fel, jó esetben a műköröm leszedése után teljesen normálisan kell kinéznie a körömnek, az, hogy egyes körmösök szétreszelik a körmödet az csakis az alulképzett körmös miatt van. A porcelán leoldható, egy erőteljes folyadékkal a zselé viszont nem, azt le kell reszelni, ennek ellenére én zseléset rakatnék fel a helyedben, mert azzal az anyaggal könnyebb bánni és sok körmös a porcelánt nem tudja úgy használni ahogyan kell, ráadásul az egy keményebb anyag, a viselése sem annyira kényelmes. A tipes köröm kezd kimenni a divatból, én a sajátomat tippel csinálom, de ahhoz hajlított versenyzői tipet veszek, és szerintem kb. egyik körmös sem fog egy ilyen drága alapanyagot megvenni, hanem felteszik a gagyi tipet és annak tényleg nincs természetes hatása. Ennek fényében én az épített zselére szavazok egy jó körmösnél.
2014. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!