Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ilyen felragaszthato...

Alizka0827 kérdése:

Az ilyen felragaszthato mukormok mennyire tartosak?

Figyelt kérdés
(otthon felragasztott)

#műköröm #tippes mukorom
2013. jún. 19. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én már csináltam meg úgy magamnak, ha ügyesen megcsinálod 2 hétig is fent marad, de nagyon látszódni fog, hogy gagyi, arról nem is beszélve hogy szétcseszi a körmeidet. ha tanácsolhatom, menj el egy körmöshöz (nyilván az is rongálja a körmöket de sokkal igényesebb a látványa, és megfelelően el tudja távolítani a körmös, ha már nem szeretnál körmöket.) vagy csak simán lakkozd ki, az is sokkal nőiesebb és szebb, mint ilyen gagyi cuccok. :D

de ezek csak tanácsok, nem kell megfogadnod meg egyetértened velem, ha szeretnél ragassz fel, a ragasztót a körmed szélére kell felkenni, és erősen rányomni a "műkörmöt" pár másodpercig és kész, utána formázod és díszíted. :)

2013. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta, semennyire. Ezek nem arra készülnek, hogy hetekig fent legyenek a körmön, ráadásul rondák is.

Amit a második írt kicsit sem fedi a valóságot, ezek a vackok nem bírnak ki 2 hetet sehogyan sem, és nem a műkörmös által készített köröm teszi tönkre a saját körmöt, hanem max. a műkörmös, ha rossz, vagy pedig te, ha lefeszegeted miután meguntad. De abban egyetértek vele, hogy tényleg menj inkább szakemberhez, és csináltasd meg vele.

2013. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pár órát kibír, akkor örülhetsz. Én hanyagolnám az ilyet a helyedben.
2013. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, régebben csináltam magamnak és nekem sokáig kibírta, másfél hét után szedtem le őket kb, de jól meg is bántam, hogy feltettem. :D És amit a műkörmös csinál, az is tönkreteszi a körömlemezt, teljesen elvékonyodik tőle.
2013. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem érti meg senki, hogy nem a műköröm teszi tönkre a körmöt? Az előbb írtam, hogy mitől megy tönkre a természetes köröm a műköröm eltávolítása után.
2013. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat koszonom a valaszokat:) nem veszek akkor ilyen sz*rt,inkabb kicsit novesztem,es kilakkozom:)!
2013. jún. 19. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!