Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú tartós, jófajta...

Milyen márkájú tartós, jófajta körömlakkot tudtok ajánlani? Tudom hogy a MAC lakkok nem tartósak. Vmi hasonló árkategóriájúra gondolok.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Lovely<3 Én imádom! :)
2013. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddigi legtartósabb az astor laque deluxe.
2013. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
OPI! :)
2013. ápr. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Isadora, Bourjois
2013. ápr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a MAC lakkokat, így az árát sem.

Nekem Moyra lakkjaim vannak, szépen fednek, mármint nem "vizesek" és fedőlakkal 5-6 napig szépek.

Meg még ami bevált nekem a Miss Sporty. Annak imádom az ecsetét is hogy széles. :)

2013. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért a MAC-et meg a Moyrát ne hasonlítsuk már össze :D Oké, hogy az árához képest (4-5 ezer) nem túl jó, de a Moyra egy ... hozzá képest. A Lovelyról ne is beszéljünk.
2013. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Írtam hogy nem ismerem nem? Tehát dunsztom nincs az áráról. Drága ezer feletti lakkokat nem ismerem mert nem telik rá, csak arról tudok nyilatkozni ami már volt nekem. Még jó hogy nem nézed le akinek nincs több ezer forintos lakkja....
2013. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem nézem le, nekem sincs. De a kérdésben az van, hogy hasonló árkategóriájút szeretne, ergo ha fogalmad sincs az áráról, utána kéne nézni.
2013. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az Astor is sokkal olcsóbb, mondhatni fele... na mindegy, hagyjuk.... amúgy sem értem hogy ha már csinálnak egy olyan lakkot, amiből én speciel ruhát vennék inkább az árából, és mégse kapok egy tartós, csodaszép valamit, hogy nem szégyelli magát a cég? 3-4-5 ezret kiadni egyetlen színért? Ami még nem is jó? De ha szuper lenne se vennék ennyiért...
2013. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezzel viszont egyetértek. A MAC körömlakkjai esetén csak a nevet és a dizájnt fizeted meg.
2013. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!