Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Géllakk vagy müköröm? Melyiket...

Géllakk vagy müköröm? Melyiket csináltassak?

Figyelt kérdés
Hosszu a körmöm de valaki állandoan letöri..mármint ugy értem hogy belekapok valamibe vagy beakad néha valahova!! Melyik lenne jobb és tartosabb??

#hdhsb
2013. márc. 7. 13:08
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a géllak az jobb.Nem törik le és tartós.A műköröm csak rontja a körmödet.Nekem is olyanom van.Nagyon jó!:)
2013. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!! akkor azt probálom ki!! :)
2013. márc. 7. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előkészítése mindkettőnek ugyan az,tehát egyik sem rongálja jobban a körmöt,mint a másik.Cserébe a műköröm tartósabb.
2013. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem shellac-ot hasznàl a körmös, teljesen mindegy, h melyik, mert mindkettőhöz reszelővel kell mattítani a körmöt. Egyébként nem a az anyag roncsolja a körmöt, hanem a béna körmös, aki szétreszeli a vendég körmét
2013. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát, ha a természetes, hosszú körmöd beakad helyekre, lehet hogy a mű sem lenne jó megoldás, mert az is le lehet azért törni.. nekem legalábbis anno sikerült 1x.. de godnolom csak tartósabbnak akarod, a hosszát meg meghagyni, szóval mindegy végülis, egyik sem roncsolja jobban a körmöt mint a másik, sőt, mikor az én körmeimet leszedte a körmös, erősebb volt a sajátom, mint előtte.. (alapból nekem irtózatosan gyenge körmeim vannak, szakadnak, törnek, hajlanak, nagyon vékony..)


úgyhogy amelyik jobban tetszik. :) de a mű valamivel talán tartósabb..

2013. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabriell88 ***** válasza:
Műköröm a tartósabb.De amelyik tetszik. ha jó a műkörmös, akár 6-7 hétig is fent van.Bár nálam a gél lakk is bírta 4-5 hétig, ha húztam alá vékony zselét.
2013. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!