Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a műköröm? Hetek óta...

Milyen a műköröm? Hetek óta tanakodom hogy csináltassak-e.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék műkörmöt. De attól tartok nem fogom majd megszokni, mert el sem tudom képzelni milyen kellemetlen lehet az ha a saját körmödön van egy másik köröm...mégis nagyon bejön a műköröm :) Ja és..hogyan csinálják?? én majd zseléset szeretnék..de fogalmam sincs hogy csinálják..és h milyen érzés ha a körmön van még 1 köröm..:( hetek óta tanakodok h szeretnék e műkörmöt vagy sem emiatt :(
2011. ápr. 6. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem vagyok csaj nem értek hozzá, de egy próbát megér, nem? Legfeljebb ha nem jön be leszedeted. Elmegy rá pár ezer ft, na bumm...
2011. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

műkörmös vagyok...

olyan mintha a sajátod lenne...nem fogsz semmi furcsát érezni, esetleg fura lesz vele az elején fogni ha nagyot csináltatsz..meg lehet feszülni fog..szokatlan lesz..2 nap után már észre sem veszed

zseléset építeni kell, zseléből, és UV lámpába tenni és ott megköt..majd formára reszelik, és kifestik ahogy akarod..

2011. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
én nem akarok nagyot csinálni, csak esztétikusat és négyzet alakút.
2011. ápr. 6. 21:52
 4/17 anonim válasza:
100%
megszokod seperc alatt
2011. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát remélem..nem szeretnék olyan szituba esni h megcsináltatom és annyira nem birom eltűrni h másnap már szedetem is le..
2011. ápr. 6. 21:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyen csináltasd amit valaki jó ismerős ajánl. Barátnőmnek egymás után 3 különböző helyen tettek fel, kettővel nem volt elégedett.


Első után elkezdtek leesni pár hét után, ami durva hiba, nagyon durva. Pedig szalonba ment, szokásos árfekvés.


Második meg olyan púpos lett, mármint vastag és magas hogy mintha műanyag lett volna rajta szóval nem volt annyira szép.


Harmadik gyönyörű volt, azzal végre nem volt baj.

2011. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: neki a második fájt is (vagy első, nem emlékszem) mert hetekig feszítette, hol előjött, hol elmúlt a fájdalom és feszítő érzés...
2011. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én kiváncsi lennék rá hogy szokom meg...az csoda lesz..
2011. ápr. 6. 22:16
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap egy lány feltett egy kérdést, hogy mi baja lett a körmének a műköröm alatt, és hát bealgásodott szegénynek... ( Nekem két hónap műköröm viselés után meg vékony, és vörös foltos lett a körmöm. Ráadásul két hét után folyamatosan potyogtak lefelé... Már két hónapja nincs rajta, mégis alig javult valamit. Te tudod...
2011. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nézz utánna hogy kihez mész körmöt csináltatni! Mert egy kontár körmös nagyon könnyen tönkre teheti a körmödet! És a műköröm viselésétől egy életre el fog menni a kedved. Ha sikerül egy olyan körmöst találni aki esztétikusan, tartósan és tisztán dolgozik sohasem tudsz majd lemondani a műkörmökről. Viszont ez elég ritka,városonként jó ha 2-3 ilyen körmös akad.

a nails.hu oldalon rá tudsz keresni városonként a körmösökre és a munkáikat is láthatod.

2011. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!