Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a műköröm? Hetek óta...

Milyen a műköröm? Hetek óta tanakodom hogy csináltassak-e.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék műkörmöt. De attól tartok nem fogom majd megszokni, mert el sem tudom képzelni milyen kellemetlen lehet az ha a saját körmödön van egy másik köröm...mégis nagyon bejön a műköröm :) Ja és..hogyan csinálják?? én majd zseléset szeretnék..de fogalmam sincs hogy csinálják..és h milyen érzés ha a körmön van még 1 köröm..:( hetek óta tanakodok h szeretnék e műkörmöt vagy sem emiatt :(
2011. ápr. 6. 21:23
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én megcsinálom neked szívesen olcsón, attól függ hol laksz.Én biztos nem gombásítom el a körmödet.második voltam
2011. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Heves megyében lakom.
2011. ápr. 7. 18:13
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem unokatesóm csinálta meg és nagyon jó lett:)Már tök régóta fenn van mondjuk négy már le is esett.de nagyon tetszik.ha megszeretnéd szokni,nem kell hosszút kérni.nekem kocka alakú és megszoktam.
2011. ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tévhit!

Ne ma műköröm teszi tönkre a körmödet,hanem a körmös,ha nagyon felbolyhozza!

Ne félj,megfogod szokni,és utána szeretni fogod:)

2011. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szia! én is Heves megyében lakom :)

Gyöngyösön a főúton a Fanita szépségszalonban egy tök aranyos csajszi csinálja, nagyon ügyes, és csak 2500 ft :)

én is rövid, kocka alakúval kezdtem, most hosszabb, hegyes, ezt jobban szeretem :) de ha röviddel kezdesz akkor hamar megszokod :) és szerintem sokkal esztétikusabb, mint egy sima köröm. nekem azért kellett, mert mindig véresre rágtam a sajátom :(

remélem tudtam segíteni :)

2011. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem kb. 1 hete van műkörmöm, előtte én is sokat gondolkodtam, h csináltassak-e? aztán belevágtam és nem bántam meg eddig. Az első nap furcsa érzés volt, de azóta megszoktam :) Nem fáj, szépen csinálta meg a csajszi :)

és ha minden ok lesz vele, akkor nem fogok lemondani a műkörömről. :)

2011. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én is biztos h fogok csináltatni csak nem tudom ki a legmegfelelőbb műkörmös. Inkább fizetek érte minthogy ne jól csinálja meg.
2011. ápr. 10. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!