Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti szemceruzát vagy...

Lányok ti szemceruzát vagy tust szerettek jobban használni? Melyik a könnyebb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vízvonalra szemceruza,szemhéjra tus. Szemhéjon szerintem sokkal szebb a tus.
2013. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tus sokkal szebb, nem kenődik el
2013. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tus szebb, viszont én nemtudom szépen használni, ezért ceruzát használok, Nekem az a könnyebb, de én is jobban szeretem a tust:)
2013. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ceruzát alsó és felső vízvonalra is. Tust egyáltalán nem tudok használni, mert rejtett szemhéjam van, így az összes felragad és csinál még egy vonalat feljebb (próbáltam folyékonyat, zseléset, mindenfélét). Olyat szoktam ritkán csinálni, csak nagyobb alkalmakkor, hogy a szempillaspirál anyagával húzom meg, az egész nap fent marad és nem nyomódik fel érdekes módon. :D

Néha ceruzával is szoktam szemhéjra vonalat húzni, de azt mindig elmaszatolom utána ecsettel, szóval nem marad vonal formában.

2013. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

19:22


Akkor kezet foghatunk, mert gondolom a rejtett szemhéjat a mandulaszemre értetted, (vàgott szemre).


En is szemceruzàt használok, a szemhéjamra semmit sem, mert ugy sem látszik.

2013. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felső pillák tövébe tust, az sokkal szebb, az alsó vízvonalra inkább ceruza. A felső vízvonalra nem szoktam semmit tenni. Bár most filces tusom is van, amit nagyon szeretek, mert nagyon természetes, szép, vonalat tudok húzni vele és még az alsó pillasorba is tudom használni, amit ha kicsit elsatírozok nagyon szép, szolid végeredménye lesz.
2013. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a tust szeretem jobban. Sokkal szebb vele az eredmény, mint a szemceruzával, illetve nem kenődik el és nem folyik le. Szemceruzát csak akkor használok, ha bulizni megyek, olyankor az alsó pillasorba vékonyan húzok vonalat és azt elsatírozom.


A tust eleinte nehezebb használni, kell egy kis idő, mire megtanul vele az ember szép vonala húzni, de utána már nagyon könnyű a használata. Szerintem aki még nem használt tust, annak eleinte nehezebb azt használnia, mint a szemceruzát, de utána mindkettő ugyanolyan könnyű.

2013. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyovka válasza:

A tus mindenképp szebb,viszont a szemceruzával könnyebb dolgozni(szerintem)!

Viszont most megtaláltam a 2 "egyvelegét",az Avonnál van,Super Shock-Gel Eyeliner a neve,olyan mint a ceruza de ilyen gél állagú tus igazából,nagyon sötét fekete,és tartós is mindenképp ajánlom!!!:)

2013. ápr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam változó. Mikor mihez van kedvem. Ha határozottabb vonalat akarok, akkor tust, de abból tégelyest, mert azt ecsettel kis mozdulatokkal úgy-ahogy normálisan fel tudom vinni... a folyékony tust nem, mert remeg a kezem, és folyton elrontom! :D

(vagy épp, ha nincs kéznél ceruza, akkor nedvesen viszek fel szemkontúrecsettel szemhéjpúdert felső szempillatőbe... az hasonlóan néz ki, mint a tus, talán nem annyira direkt)

Ha lágyabb hatást szeretnék, akkor szemceruzát. Ja, és vízvonalra mindig csakis ceruzát használok.

2013. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!