Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemceruzát tényleg nem...

Barna szemceruzát tényleg nem ajánlatos használni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több helyen olvastam, hogy nem ajánlják a barna szemceruzát, mivel olyan hatást kelt, mitnha "bevertek" volna, illetve nagyon sápaszt és fáradtnak tűnik tőle a szem/arc. Nektek mi a véleményete erről? szerintetek igaz?

Sötét barna hajam van és sötétbarna szemem.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. máj. 23. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem öregít meg ilyenek,viszont nekem speciel nem áll jól,de van olyan ismerősöm akinek igen...próbáld ki,és meglátod hogy milyen.
2012. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én hordok olyat, de csak a külső felét 'kenem' be.+fekete szempilla spirál fent.:dd és nem voltak még negatív vélemények.
2012. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor olvastam vagy mondták valahol, hogy nyáron pl sokkal jobb a barna szemceruza, mert ha megizzadsz és lefolyik nem olyan mintha bevertek volna. Ha megtalálom belinkelem :D
2012. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van barna szemceruzám és szoktam is használni.

Barna a hajam és a szemem, s jól megy hozzá a barna szemceruza. Szép sminkeket szoktam csinálni a barna szemceruza segítségével és ami számomra nagyon fontos; sokkal lágyabbak a vonalaim, sokkal natúrabb a sminkem, ha barna szemceruzát használok a fekete helyett. :)

2012. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sima sötét barna szemceruzára gondoltam amúgy, nem ilyen világosabb, csillogós dolgokra....azok tudom, hogy jól néznek ki!

2012. máj. 23. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most adtál egy ötletet. Próbálkozok mostanában a sminkeléssel, mert nagyon unom a fekete vízvonal kihúzást. Holnap máris barna szemeket fogok sminkelni cerkával! Szerintem jól néz ki, nekem nem tűnik bevert hatásúnak.
2012. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én mindig barnát használok, a fekete túl erős. Inkább a feketétől tűnik fáradtnak az arc, főleg, hogy nagyon kontrasztos, kihozza a bőrhibákat és öregít is.
2012. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is barna szemcerkát használok már 2éve. Barna a hajam és a szemem is, plussz a bőröm is totál kreol. A feketét max bulikba, de oda inkább fekete tust használok. A hétköznapokra, egyszerűbb helyekre barna szemceruzát használok és szerintem a mediterrán típushoz ez passzol a leginkább. Főleg felül, a szempillám tövébe teszek

Rem. segítettem!

22/L

2012. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem világos bőrű, szőke lányoknak kifejezetten előnyösebb.
2012. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mokiki válasza:
A bőröd, hajad és szemed szinétől függ milyen színű szemceruza (meg úgy általánosságban, milyen szinek) állnak jól. Itt van egy teszt, itt megtudhatod melyik évszak tipusba tartozol és milyen szineket használj sminkeléskor. szerintem van amiben hasznos :)
2014. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!