Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, alapozót vagy BB...

Csajok, alapozót vagy BB krémet használtok?

Figyelt kérdés
És milyen márka vált be?
2013. ápr. 14. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig alapozót használok, most az Avon matt hatású alapozóját, vékonyan, erre egy Manhattan porpúdert. Nekem sosem volt bajom az alapozóval, ha vékonyan, egyenletesen viszi fel az ember, nem lesz maszkszerű és nehéz (persze ezt alapozója válogatja, lehet van olyan, amit nehéz hordani).

20L

2013. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Maybelline habállagú alapozót, vagy Max Factor Pan Stick alapozót szoktam használni, púdernek pedig a Manhattan ClearFace kompakt púdert. :)
2013. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van egy rimmel lasting finish alapozóm és egy rival de loop BB krémem. Mostanában inkább a BB krémet használom, hétköznapra ez is jó. Minimális fedése van, ezért némi korrektor kell mellé, de szépen egységesíti a bőrt. Nekem ennyi elég a mindennapokra, de nem fogom újravenni, annyira azért nem tetszik, sőt. Az alapozóval elégedett vagyok, nagyon szépen fed, könnyű vele dolgozni és nagyon vékony rétegben is simán fel tudom vinni. Egyetlen hibája, hogy picit sötét, úgyhogy már nagyon várom, hogy barnuljon egy kicsit a bőröm. :)
2013. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Essence Pureskin színezett hidratálót használok leggyakrabban. Néha Bourjois alapozót. Vagy néha keverve a kettőt. Van Skin79 Hot Pink BB-m is, Helia-D BB is, de ezeket nem igazán szeretem, mert pl a Helia-D semmit nem fed, a Skin79-nek meg nem matt a finishe.
2013. ápr. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
L'Oreal True Match alapozót :)
2013. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
alapozót használok MAybelline affinite nem vagyok töle elájulva ,elötte essence stay old dayt használtam(azt hiszem ez a neve 16 óráig birja...) sürübb texturáju viszont a maybelline természetesebb
2013. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!