Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, alapozót vagy BB...

Csajok, alapozót vagy BB krémet használtok?

Figyelt kérdés
És milyen márka vált be?
2013. ápr. 14. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Helia D BB-t használok, a világosat + kis korrektor.
2013. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miss sporty alapozó és rimmel púderrel fixálás :)
2013. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én általában BB krémet használok (Helia D), alapozót (Maxfactor) csak akkor ha különlegesebb helyre megyek, vagy ha sokáig kell tartania a sminkemnek.
2013. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

garnier bb-t használok. szeretem, nekem tetszik. kis stay matte púder, és megvan a komfortérzet.

az alapozót nehéznek, maszkszerűnek érzem, de vannak alkalmak, amikor kénytelen vagyok használni.

2013. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én általában bb-t használok, de ha olyan helyre megyek, akkor alapozót. BB-ből nekem a catrice vált be legjobban, és alapozóból is, bár amit most használok, azt már sajnos nem gyártják.
2013. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt, alapozót kicsit gyakrabban. BB-ből Helia-D van, ez az egyetlen, ami elég világos nekem, de nem szeretem, mert szinte lehetetlen olyan szépen felvinni, mint az alapozót. Alapozóból Max Factor Color Adaptot, Facefinity és Catrice Matte Mousset használok.
2013. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Maybelline affinitone vált be a legjobban, azt használok. Szívesen kipróbálnám a BB krémet, de nem tudom, melyik lenne a legjobb (és perpill pénzem sincs rá:D).
2013. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Alapozót. Avon Idean Flawless hab állagú alapozó.
2013. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alverdék, Essence, Oriflamesek jók.
2013. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen alapozót - de nagyon maszkos volt, pedig nagyon sokfélét próbáltam, ha még lehetetvékonyan vittem fel, hamar eltűnt az arcomról. Amiből ez a legjobban bevált: Maybelline Affinitone, Astor HD mattitude illetve egy Claire's-es annak nem tudom a pontos nevét, régen kaptam. Próbáltam habállagúakat is (Avon, NYC) de az alapból kombinált bőrömet eléggé kiszárította, elkezdett tőle hámlani.


Egy ideig az Essence színezett hidratálóját hsználtam, az csodásan 'kiegyenlítette' az arcbőröm, de nem fedett semmit, ezért a fél arcomra korrektor is került, illetve olyan púder ami nem csak mattított hanem fedett is rendesen, de kicsit soknak éreztem. Ennek ellenére maga a szín.hidr. nekem tetszett.


Most Missha Signature BB-t használok, egyszerűen verhetetlen! Úgy érzem szebbé teszi az arcom (nem csak mikor felviszem, hanem általánosságbn), és fényvédőt is tartalmaz. :) A korrektort el is felejtettem - kivéve a szem alatti karikákra, oda Essence Stay All Dayt hsználok - olyan szépen fed. És már csak áttetsző mattító/fixáló púdert(3W Clinic) teszek fölé. Egész nap babaarcom van, szóval nekem nagyon bevált. :) Érdemes viszont alá hidratálni, mert nekem a szárazabb részeket kiemeli különben a nap végére.

2013. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!