Hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés

Kék a szemem és vékony az arcom, hosszú szőkésbarna hajam van és nem tudom hogy sminkeljem magam. Ötlet?

Vidiket is küldhettek :)



2013. márc. 30. 11:31
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Itt van rólam egy nagyon friss kép:

[link]

2013. ápr. 25. 16:04
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

ez már jobb, de azt kell mondanom, hogy a képet elnézve, kicsit NAGYON vastag combod van!! :O

vagy mutass egy egész testes képet,,, talán van még esélyed... ://

2013. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hú de felvágták a nyelved kisanyám. Szólásszabadság van, akkor írom le a véleményemet és oda, ahova akarom és amikor akarom. És még csak meg sem szabhatod, hogy lelépjek e vagy sem. Én is lesz@rom a te véleményedet, akkor is ronda vagy, nagy az orrod, egyáltalán nem szép az arcod. A tested, a kis részletek alapján, úgy nem jó modellkedésre, ahogy van. Úgyhogy megnézném én azokat a modellügynökségeket, ahol te befutnál. Egy ilyen arcberendezéssel, és ilyen béna pózolgatással max kiröhögnek. :D De ahogy neked tetszik, majd letörik a szarvad. Hidd el, nem csak a számat jártatom, tudok egy s mást ezekről a dolgokról, mert ilyen területen dolgozom. Nem voltam bunkó, egyszerűen nem bírod a kritikát, és már egyből támadsz. Írd már le, hogy melyik rész volt bunkó. Csak mert nem káromkodtam, nem szidtalak, egyszerűen leírtam, hogy úgy rossz az egész, ahogy van. Naiv, buta tyúk. Na, most voltam bunkó!
2013. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Irtó csúnyák a képek. Amúgy csak megjegyzem, hogy itt bunkó te voltál, nem a válaszolók.


Idézem:"Amatőrök? Nem mondod komolyan...Miért te ki vagy?"


A "Miért, te ki vagy?" kijelentésed nem csak bunkó, de nagyképű is. Pedig nincs mire nagyképűnek lenned....


A másik:"Köszi a képeket, de nem én húztam ki. Miért rossz?"


Előtte meg azt írtad, hogy neked kellett megcsinálnod a sminked, utána meg azt írod a tusvonalra, hogy nem te húztad ki...Idézem :"amatőr modell vagyok, ezért magamnak kell sminkelnem."


Amúgy meg, akit lebunkóztál, az így kezdte a mondandóját: "Nem bántásként írom..." Csak a számodra fájdalmas igazságot írta. Itt egy bunkó ember volt, és az te vagy. Mondd csak, miért találsz ki olyanokat, hogy te bármilyen ügynökségnek is kellenél? Hazudozol össze-vissza. Tiszta szégyen...:D

2013. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kedves kommentelőnek a válaszokat és vélemény nyilvánításokat :)

Sajnálom ha bunkó voltam, esetleg sértő.

Ami a sminkemet illeti, nem én sminkeltem mindig.

A tusvonalat a fotósom csinálta, más sminket meg én.

Sajnálom ha félreérthetően írtam.

Ami a kritikát illeti köszönöm, de a kérdést nem azért írtam ki hogy véleményt adjatok rólam, hanem arról hogy hogyan sminkeljek.

Ami a hazudásomat illeti....nem hazudtam :) Tényleg jelentkeztem egy modellcégnek és felvettek, mondván(megpróbálom szó szerint idézni):"Nagyon sok mindent lehetne még rajtad javítani, de látjuk benned a lehetőséget.Gyönyörű arccsontozatod van, nem beszélve a hajadról és ezt ki kell használni"...Betettek egy olyan "programba" ahol alakformálásra és egyéb szépítkezésekre küldenek és fizetik is. Szóval a lényeg az, hogy nem akarok/akartam konfliktusba keveredni senkivel :)

Nagyon sok minden

2013. ápr. 29. 16:10
 26/28 anonim ***** válasza:
Akkor viszont sok sikert kívánok! Az egyik "kritikus". :)
2013. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Tényleg felvettek.. az tök jó!!! :)) Akkor végül is melyik képeket küldted be?? És melyik ügynökséghez vettek fel(csak mert én is szeretnék jelentkezni!)

:DD

2013. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá! Csak egy kérdés jutott még eszembe: milyen magas vagy?
2013. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!