Hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés

Kék a szemem és vékony az arcom, hosszú szőkésbarna hajam van és nem tudom hogy sminkeljem magam. Ötlet?

Vidiket is küldhettek :)



2013. márc. 30. 11:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Nekem mindegy, csak szolidan... :)
2013. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

az arcformádat így nem látom, szóval arra nem tudok mit mondani, a szemed meg attól függ milyen kék. http://www.youtube.com/watch?v=63pogF_ZiQk ez a vidi szerintem tök jó. itt rá az élő példa: [link]

[link]

2013. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
ja és a kék szemet nagyon jól kiemelik még egyes rúzsok is. [link] [link] [link]
2013. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Portfólió készítésére kellettek/kellenek a tanácsok, mert amatőr a fotósom és én amatőr modell vagyok, ezért magamnak kell sminkelnem. Sajnos viszont nem túl nagy a kreativitásom e téren.Rólam pár kép: (DeviantArt-ról)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A képeken szempillaspirál, szemtus van rajtam (többnyire).

A következő és eddigi tanácsokat köszönöm :)

2013. márc. 31. 16:13
 5/28 A kérdező kommentje:
Jah és ha lehet, magyar vidiket küldjetek pls..:)
2013. márc. 31. 16:28
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
NETÁN MODELL AKARSZ LENNI??
2013. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
túl amatőrök.. -_-
2013. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

úgy látom, h nem jól csináltad meg a tusvonalat..

[link]

[link]

2013. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

1.Igen modell szeretnék lenni, miért? :O

2.Amatőrök? Nem mondod komolyan...Miért te ki vagy?

3.Köszi a képeket, de nem én húztam ki. Miért rossz?

2013. ápr. 2. 18:23
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
második válaszoló vagyok. szerintem sem túl jó a tusvonal. nem tudom megítélni, h mennyire pontos és mennyire egyforma, de az biztos, hogy mivel neked világos a bőröd, kivirít, h a tusvonal alatt a pilláid világosak és a pilláid közötti bőr szintén virít. szóval a szempillák közét, tehát a szempillák tövénél a bőrt is színezd be szemceruzával. nem feltétlen egy kellemes folyamat, de sokat dob. használj szempillagöndörítőt is! a videóban amit linkeltem pedig az volt, hogy a kék szemre a kék smink nem előnyös, mert elveszik a kék szemszín. érdemes valami elütő színt választani, pl barna. mivel elég világos a szemed, mehetnek sötétebb árnyalatok. de szerintem többre mész egyelőre azzal, hogy megtanulsz igazán szép tusvonalat húzni, és hozzá felkensz egy feltűnő rúzst, tuti jól fog állni. mondjuk nem valószínű, hogy a narancssárga (bár nem lehetetlen), mert ahhoz túl hideg árnyalataid vannak, de egy hideg piros vagy egy hideg rózsaszín biztos. vagy mondjuk burgundi is akár. a szemsminket azért nem ajánlom az elején, mert annak a megtanulása hosszú folyamat, hogy mit hogy hová és hogyan, és hogy külön neked hogyan áll jól, de amit írtam, szerintem egy jó és fotózáshoz mutatós alternatíva lehet.
2013. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!