Hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés

Kék a szemem és vékony az arcom, hosszú szőkésbarna hajam van és nem tudom hogy sminkeljem magam. Ötlet?

Vidiket is küldhettek :)



2013. márc. 30. 11:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! még te is mondtad, h amatőrök vagytok, szóval nem értem a kirohanásodat:"2.Amatőrök? Nem mondod komolyan...Miért te ki vagy?" -ami be is bizonyosodott mihelyt láttam a képeket. (rossz pózok, rossz fény, és ezt most komolyan gondoltad; ruhaszárító a háttérben??)

Csak úgy mondom, hogy az ilyen portfólió a kutyának nem fog kelleni, nem hogy egy modellügynökségnek. -_-

2013. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Készültek tavaszi havas képek :DD És azokon vörös rúzs van rajtam, ami nagy kontraszt a kék szemem mellett, meg a fehér táj...Szerintem nagyon jók lettek :) A tanácsaidat igyekszem megfogadni, mert nagyon hasznosak :) Köszi még egyszer! :)
2013. ápr. 9. 18:29
 13/28 A kérdező kommentje:
A köszönöm-öt annak a válaszolónak küldtem,aki hosszan leírta hogy hogyan sminkeljek! :) (félreértés ne essék) A portfólió természetesen nem ezekből a képekből fog álni, hanem a fotósom külön igényére készültek. :) (de lehet hogy ezt már leírtam, de ha nem, sajnálom a félreértést. :)
2013. ápr. 9. 18:32
 14/28 anonim ***** válasza:
melyik ügynökséghez küldöd be a portfóliódat??
2013. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, de ahogy alakulnak a dolgok, lehet hogy nem is lesz rá szükség :) Miért?
2013. ápr. 11. 16:03
 16/28 anonim ***** válasza:
hogy alakulnak a dolgok???-ezt most hogy érted??
2013. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Azt hogy alakulnak a dolgok úgy értem, hogy egy cégnek küldtem pár képet és enyhén szólva tetszek nekik :) Miért?
2013. ápr. 14. 15:00
 18/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem bántásként írom, de ha belőled lehet modell, akkor mindenkiből lehet az...Egyáltalán nem vagy szép. Most csak ezekből a képekből indulok ki...ha amatőr, ha nem, ha ügynökségnek készült, ha nem, ezek a fotók több mint borzalmasak. Te nem tudsz pózolni, a sminked és a hajad borzalom, és a helyszín...Mintha otthon, a hátsó teraszon fotóztad volna magadat. Ha meg ezt a tusvonalat nem te csináltad(amit kétlek, mert egy sminkes nem ejthetne ekkora bakit), akkor azt a bizonyos sminkest is elküldeném még egy-két tanfolyamra....
2013. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szép vagy, de az első és utolsó képen, amit csináltál az ajkaiddal, na az nekem nem tetszik. :D
2013. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

18/19

Mindenkinek más a véleménye és akié nem tetszik leszarom :)

Egyébként furi, mert csak te írtad egyedül hogy nem vagyok szép..;) Amúgy ez az oldal Gyakori kérdések és VÁLASZOK, mivel te nem válaszoltál, hanem véleményt nyilvánítottál, ráadásul elég bunkó módon,akár le is léphetsz :)

2013. ápr. 25. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!