Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 évesen, hogyan öltözködjek...

15 évesen, hogyan öltözködjek és sminkeljek? Barna hosszú hajam van, fehér bőröm, kék szemeim,65 kg vagyok 165 cm. A csípőm széles.

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
lemaradt lány vagyok.
2013. márc. 19. 16:16
 2/5 anonim ***** válasza:
leírtad a külsőmet csak 14 éves vagyok 167cm és 50 kg :D én úgy öltözködök hogy passzos nadrágok (farmer/cicanadrág) valami lógós póló amik mostanában divatosak + körsál jön a tavasz cipő valami topán az illik ehhez a "szetthez" haj konytba szép :)
2013. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi adattal nem lehet sokra menni, rendben széles a csípőd de hogy oszlanak el az arányaid? Fontos az alkat.


Az előző írta a bő felsőket,az sem áll jól mindenkinek inkább a vékony lányokon mutat jól, rajtam és a homokóra alakomon vicces :)


Szóval egy picit több infó kellene :)


A sminknél, ne használj sokat, szerintem csak a szemeidet hangsúlyozd ki és válassz egy natúr/barack színű szájfényt :)

2013. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öltözködésben szerintem sötétebb színű (bordó, vagy fekete) csőszerű gatyát hordjál (ne trapézt!), felsőnek pedig egy picit bőbb fazonú pólókat. De nem olyan 'szándékosan rohadt bő, lóg az emberen' kategória, de nem is a tapadós. Sminkben pl. szempillaspirál, korrektor(ha kell), és barna szemceruzával húzd ki a szemed alul, vagy fölül:)
2013. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2013. ápr. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!