Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha tágítom a fülem lehet...

Ha tágítom a fülem lehet naponta 1 mm-el növelni a mértet? Vagy nem szabad olyan sűrűn/olyan sokat?

Figyelt kérdés
most 5mm-es.

2012. nov. 14. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor tágítsd amikor már nem érzékeny, nem érzed, hogy feszülne! Ez biztos, hogy nem naponta egy mm, lassabban kell. Az is kérdés, hogy meddig akarsz eljutni... Nekem úgy volt, hogy 20 mm-ig tök könnyen eljutottam, utána már nehezebb volt tágítani, bár legalább teljesen fájdalommentes. :) De van aki simán feltolja gyorsan ötvenesre is, szóval ez ember és cimpa függő. Én a két fülemet egyszerre kezdtem el tágítani 3 éve, és az egyik megragadt 24-nél (ha nagyobbra akarom húzni mindig bedagad, fájni kezd, egyszerűen nem tudja elviselni) A másikban meg már 38-as is volt.

Én is ilyen házi eszközökkel kezdtem egyébként, pl. szkubidúkkal (kis műanyag szálak, vágod. :D) tágítottam sokáig.

Szóval a lényeg hogy hagyj neki időt a gyógyulásra, nem kell sietni, mert utána csak a baj lesz belőle...

2012. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
vágom persze . én is 20-asra szeretném.:D
2012. nov. 15. 17:42
 13/14 anonim válasza:
ÉN ma kezdtem 1mm-essel de amúgy csak hetente szabad növelni a méretet mert szétszakadhat a fülcimpád.
2012. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én is így voltam vele magam szakállára csináltam mint utóbb kiderült nagyon gyorsan de semmi baj nem lett belőle szerencsére
2012. nov. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!