Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha tágítom a fülem lehet...

Ha tágítom a fülem lehet naponta 1 mm-el növelni a mértet? Vagy nem szabad olyan sűrűn/olyan sokat?

Figyelt kérdés
most 5mm-es.

2012. nov. 14. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy alkalommal 2 mm max és kb hetente ajánlatos.
2012. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább 2 hetente 2mm-t ajánlatos.. Nem értem miért kell elsietni.
2012. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én úgycsináltam 1mm/2hét, ha letelt a hét, és láttam hogy idő kell a fülemnek, akkor adtam neki még 1hetet hisz nem akartam hogy később csúnya legyen

20/F

2012. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

akkor tágíts rajt, ha már nem érzékeny a füled. ez úgy 5-7nap volt nekem legalábbis.

hetente 1-2mm az jó. ha csigával csinálod, akkor ez a folyamat gyorsabb is lehet: én 4mm fülemet csigával egy hét alatt 8mm-re tágítottam minden gond nélkül.

a legfontosabb: a fokozatosság.

2012. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igazából ecsetvégekkel csinálom otthon :D a testápoló árt neki? mert azzal szoktam úgy könnyebb átdugni :D Eddig semmi baj nem volt vele egyébként, nem vérzett nem fájt nagyon csak kicsit ég.
2012. nov. 14. 20:00
 6/14 A kérdező kommentje:
1 hét alatt lett 5 mm. amúgy nem sietem el csak sehol nemtalálok hozzá semmi leírást, így kitaláltam magamnak. A fájdalom meg nem nagyon hátráltatott és nemtudtam hogy ilyen sokat kell várni. :)
2012. nov. 14. 20:02
 7/14 anonim válasza:
én is így voltam vele magam szakállára csináltam mint utóbb kiderült nagyon gyorsan de semmi baj nem lett belőle szerencsére
2012. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Testápoló jót tesz neki, én minden 2. nap bekenem fürdés után

Így télen meg pláne

2012. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hetente tágítottam régebben, mindig 2 mm-t. Fültisztító pálcákkal csináltam, mindig a többinek a közepére tettem be a következőt. Egy ilyen piercinges srác mondta, hogy a közepébe tegyem,mert akkor szép formája lesz később :D

Nivea kék kerek dobozos krémmel kenegettem vagy ha begyulladt Bepanthennel :D De egyébként legjobban a csigával járnál :D

2012. nov. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kenem testápolóval.Azt mondták nekem hogy alkohollal fertőtlenítsem de az csípné úgyhogy maradok a testápolónál.
2012. nov. 15. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!