Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hány éves kórtól...

Vanessza Gyuris kérdése:

Szerintetek hány éves kórtól sminkelje magát egy lány? .

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha középiskolába megy, én a 8.-os ballagásomon sminkeltem ki magam először, vagyis anyukám, mert ő sminkes! Szóval 15-16 évesen
2012. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16évesen
2012. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Én 8. osztályban kezdtem napi szinten sminkelni magam, de nagyon naturális szinten, használtam szempillaspirált, világosbarna szempillaspirált, barna szemöldökceruzát, ajakápolót és szájfény. Lehet, hogy ez így soknak hangzik, de egyáltalán nem volt az, Alig látszódott, hogy van rajtam smink. Szerettem reggelenként a sminkekkel játszani. :))

Szerintem a 8. osztály tökéletes időpont a sminkelésre, a mi sulinkban nem engedték a sminkelést, de eddigre már elnézőbbek voltak a tanárok, nem szóltak ránk, ha enyhén voltunk kisminkelve. :)

16/L

2012. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
javítás: fekete szempillaspirált, világosbarna szemhéjpúdert és világosbarna szemöldökceruzát
2012. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15 évesen. De még 13 éves kortól CSAK a szempillaspirál belefér.
2012. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hát én 13-14 évess koromban kipróbálgattam,de még nem sminkeltem magam max szájfény, igazából tavaj (15-16 éves korom körül)

már használtam púdert v alapozót, és néha szemem is kisiminkeltem, de csak most 17 éves koromban sminkelem magam rendszeresen, és most is csak szempillaspirál meg szemceruza, max alkalmakkor vagy partikkor , randikor többet.

Szerintem fontos, hogy egy lány természetes maradjon, mert ha valaki túl korán, 12-14 évesen kezdi már smineklni magát rendszeresen, hamar elnehezül a bőre, és teljesen rászokhat később a még erősebb sminkekre.

2012. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amikor neki igénye van rá, hogy elkezdjen sminkelni. De 13 éves kor alatt azért még nem kéne.
2012. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egy szemödökszedés sokat változtat az arcon, szerintem kezdjék azzal 13-14 évesen. de azt is csak szlidan,a természetes vonalat meghagyva!
2012. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha, teljesen felesleges és csak árt a bőrnek.

De ha nagyon akarja, akkor onnantól, mikor a kor és kór szó között különbséget tud tenni.

2012. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

16 éves kortól

Púder, szempillaspirál, szájfény

2012. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!