Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjen egy 13 éves...

Hogy viselkedjen egy 13 éves lány? Sminkelje magát? Segitsen az anyjának? Gyerekesen viselkedjen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne sminkelje magát szerintem az ráér.Persze ahol szeretnéd pl.: ünnepségeken,ballagáson,évzárón ott nyugodtan mehet magadra egy kicsi ha szereted,de minden naposra nem ajánlom:) Anyukádnak mindenképpen illik segíteni amiben csak tudsz,gyerekesnek pedig nem kell lenned.Légy önmagad csak ennyi.Ha olyan helyzetben vagy ahol felnőttekkel vagy,akkor ott viselkedj komolyan és beszélgess velük komolyan.Ha kisgyerekekkel vagy ott viselkedhetsz gyerekesen is szerintem:D De egy a lényeg,hogy légy önmagad mindig:D
2011. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
13 évesen mit akarod magad sminkelni? Az, hogy ilyet kérdezel, remekül prezentálja, hogy másképp nem is tudsz viselkedni. Tanulj meg gondolkozni, és akkor majd rájössz. annyit elmondok, hogy nem a szextól, bulitól, piától és a cigitől leszel nagylány. Annak a kitalálását, hogy mitől, azt rád bízom...
2011. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerintem te nagyon félre értetted kérdésemet.én egy normális választ kértem nem kritizálásokat! várok még a válaszokat az elsőnek köszönöm!
2011. ápr. 16. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:

1. ne sminkelje magát, csak ahogy az első írta, kivételes alkalmakra, ünnepségekre, esküvőre.

2. édesanyádnak KORTÓL FÜGGETLENÜL illik segítened. persze az más kérdés, hogy egy 5 éves gyerek még nem tud felmosni, felseperni, de minden korban van rá mód, hogy segítsünk anyukánknak. 13 évesen én bevásárolni segítettem neki, hétvégente mikor takarított, megkérdeztem, mit segítsek neki, akkor felmostam, vasaltam, port töröltem. ezen kívül ha megkért rá, vacsi után elmosogattam, vigyáztam öcsémre.

3. a stílusodat nem kell befolyásolni, szóval ne legyél direkt gyerekes, de ne is játszd meg, hogy te milyen komoly és tapasztalt vagy. abban is igaza van az elsőnek, hogy ha felnőttekkel beszélsz, akkor valamennyire komolyodj meg, legyél hozzájuk tisztelettudó. a barátnőiddel gondolom ösztönösen tudod, hogy kell viselkedned :D ha van kisebb gyerek a családban, és játszol vele, akkor pedig nyugodtan legyél kicsit gyerekes :)

2011. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:) jöhetnek még válaszok:)
2011. ápr. 16. 21:45
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, szóval nem menő gondolkozni... És hogy magyarázzunk el egy olyan dolgot, amit nem tudsz magadtól felfogni? 13 éves taknyos létedre mit akarsz felnőtt nő lenni?
2011. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem felnőttes akarok lenni!!!!csak kiváncsiság képpen raktam ki ezt a kérdést hogy szerintetek hogy viselkedjen egy 13 éves!!!és honnan veszed hogy felnőttes akkarok lenni???épp ellenkezőleg!!!! én nem tartozom azok fiatalok közé akik cigizni sminkelnek nem pasizok sőtt még a barátnőimhez semmi megyek csak néha játszani!!nagyon félre értettél!! a suliban meg 4-es fele hajlok már....szoval ennyit a 'felnőtteskedésemről'
2011. ápr. 17. 08:14
 8/11 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok:)
2011. ápr. 17. 08:15
 9/11 anonim ***** válasza:

csak ismételni tudom amit előttem már leírtak: a sminkelés még korai, az édesanyának való segítés meg kortól független! a viselkedésről meg csupán annyit hogy légy önmagad, élvezd ki még nyugodtan a gyerekkorod amíg lehet! persze ha az alakalom megkívánja, légy komoly és felelősségteljes!

21/L

2011. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok.Sminkelem magam,mégsem iszom,sexelek és nem drogozom...

Normális lány vagyok.Ennyi...

2011. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!