Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fültágítónak mindig fityegő...

A fültágítónak mindig fityegő füllel kell végződnie?

Figyelt kérdés

hello, szeretnék egy 6-9 milis fültágító tüskét, és arra lennék kiváncsi, hogy ha én egyszer kitágítom a fülem, akkor mindenképp úgy kell véget érnie az életemnek, hogy közben lifeg a fülem? (vagy van rajta egy nagy lyuk)


17/F



2012. jún. 7. 18:29
 1/7 monster under yo bed ***** válasza:
6-9 mili általában még összemegy, akár fülbevaló lyuk méretűre is
2012. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 mm-es gond nélkül összehúzódott, már csak egy pici lyuk van a helyén.
2012. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és mennyi ideje tágítottad?
2012. jún. 7. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
van akinek összeforr,de van,hogy nem.
2012. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán összeforrna, de ha már most így állsz hozzá, hogy mi lesz később, akkor felesleges megcsináltatnod. Tőlem is szokták kérdezni, de mi lesz, ha felnőtt, vagy idős néni leszel. A válaszom rá, hogy rohadtul leszarom, és ráérek ezen gondolkodni akkor, ha majd meguntam. Nem most lesz az sem. ;)
2012. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem par honap alatt osszement picire.a sima fulbevalolyuknal nagyobb..de nen igen tuni kfel..csak erzem ha fulbevalo lifeg picit nem olyan feszesen all.

4evig volt meg kb es tavaly vettem ki nyaron. 9 milisek voltak.

2012. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az úgy nagyon jó :OO én 6 miliset vettem, most kb még egy fülpiszkáló van a fülemben. 6 milisnél nagyobbat nem is igen akarok.
2012. jún. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!