Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi értelme van a fültágítónak?

Mi értelme van a fültágítónak?

Figyelt kérdés
nem értem emberek miért csinálnak magukkal ilyet

2012. ápr. 25. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennek több oka is lehet. TÖbbek között valahol ez kultúra, vagy csak mert tetszik nekik.
2012. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Régen kultúra miatt csinálták, ma meg divatból. Egyszerűen tetszik nekik.
2012. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyan annyi,mint a fülbevalónak is,annak sincs sok értelme.
2012. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

szerintem undorító, főleg egy lányon, de fiún is ugyanúgy

14/L

2012. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Divatból. Véleményem szerint undorító. Mégis hogy fognak kinézni 70 évesen egy lyukas, ráncos füllel? fúúúúúúj.
2012. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

mi értelme ennyiből a műkörömnek, a műmelleknek, póthajnak és a többi ilyen dolognak?

a fültágító,a piercingekkel és a tetoválásokkal együtt ha így nézzük, ugyan olyan szinten van, mint a műköröm és társai. csak van amit a legtöbb ember elfogad, van amit nem.

nekem tágítóm van én a műkörmöt tartom feleslegesnek, akiknek meg műkörme van, az a tágítót tartja gusztustalannak. ennyi, ez nézőpont kérdése. azért csinálunk dolgokat, mert tetszik. van akinek a műköröm, van akinek a tágító.

2012. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
De a műköröm az levehető,ellenben a fültágító? Max egy kicsit összemegy,ha nincs mázlid örökké hatalmas lyuk lesz. Nekem nagyon csúnya,főleg lányon
2012. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
20%
jaj ,de utálom ezeket a kérdéseket -.-" vagy ha má valaki megkérdezi mért jon folyton avval ,hogy 70 évesen hogy fog már kinézni? Ha nem kell már valakinek és nem megy ossze akkor elmegy a sebészetre és 2500 ft-ért ossze varrnak 1-et fálydalom nélkul ,mert ebbe az osszegbe benne van az érzéstelenito is... és gondolom akinek van tágitolya az tisztába van ezekkel szoval....
2012. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az összevarrt fült tényleg gyönyörű
2012. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*fül
2012. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!