Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi felel meg egy 12mm-es...

Mi felel meg egy 12mm-es fültágítónak?

Figyelt kérdés
A kérdésem bővebben az lenne, hogy míg nem veszek 12mm-es fültágítót, addig mit tegyek bele? És honnan tudjam, hogy most pont hányas a fülem? Lehet, hogy ahogy egyre nagyobb dolgokat rakok bele már nem is 12-es lesz, hanem 16-os, ezért lenne fontos, ha normális válaszokat kapnék erre a kérdésre. Köszi. :)
2010. dec. 26. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

12-es tágítóim vannak

nem lenne logikus, ha az adott tárgyat odatennéd a vonalzóhoz, és megnéznéd, hány mm? Vagy ez túl logikus és egyszerű? -.-

Keress valamit, ami 12mm-es, nekem pl toll volt benne, szétszereltem és szétvágtam. Nem hiszem, hogy van otthon ugyanolyan tollad.. :D

17L

2010. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem tudom de elég vicces h vki nem tudja hanyas a füle:D


Ami most van benne megméred ha 12 nem kell semmi már bele hagyd úgy.

Onnan fogod tudni h hanyas h feszül kicsit az cimpa új ékszernél mikor rakod be.

2010. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!