Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink felel meg egy...

Milyen smink felel meg egy gimibe?

Figyelt kérdés
Most leszek elsős és ahova megyek ott teljesen engedélyezik a sminket és szinte mindenki sminkel is. MI felelne meg? csak valami szolidabbra gondolok: alapozó + szempillaspirál+szájfény+pirosító. vagy valami hasonló sminkre. adnátok tippeket ezzel kapcsolatban? és mik a kedvenceitek? (név+ár-ra gondoltam) Köszi 15/L
2011. jún. 28. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
én így csinálom: alapozó, szemtus, szemspirál, néha szemceruza alulra és néha pirosító. bár én már a 11.et kezdem.
2011. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
én azt javaslom, hogy szempillaspirál vagy szemceruzát.
2011. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. és mik a kedvenc alapozótok/púderetek?
2011. jún. 28. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Én alapozót használok, szempillaspirált és ajakápolót, meg kiigazítom a szemöldökömet és néha teszek pirosítót. Alapozónak tudom ajánlani az Essence termékeket, eddig ilyet használtam (Rossmann, 1100 Ft):

[link]


Nemrég vettem egy másik fajtát, amiben gyulladáscsökkentő cink van (Rossmann, 1000 Ft):

[link]


Mindkettő alapozó jól mattít, hab állagúak, inkább zsíros, pattanásos bőrre valók.


16/L

2011. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!