Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fáj az orr piercing?

Nagyon fáj az orr piercing?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek, eléggé izgulok :D Piros vagy dagadt lesz utána az orrom, ha igen meddig? Kenegetni kell? Tudom, hogy majd ott elmondják, de előre érdekelne minden. :D Köszi!
2012. jún. 6. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa, és miután kivehetem azt, amit belőttek, rakhatok bele karikát is, vagy azt előre jeleznem kell, hogy karikát akarok, mert azt máshová lövik? Köszi! :)
2012. jún. 6. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2012. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a karikás dolgot kérdezd meg, mert lehet, hogy akkor előbbre kell lőni, vagy ilyesmi, ezt én nem tudom.


én pár hete csináltattam orr-pc.-t, és igen, eléggé fájt. ettől függetlenül újra megcsináltatnám. :)


nekem speckó nem volt semmi, nem volt piros, kívülről sem látszott, hogy be lenne gyulladva, még vérezni sem vérzett, DE pl. ott van egyik barátnőm, akinek viszont ömlött a vér az orrából, piros volt, és hatalmasra gyulladt. ez nagyon emberfüggő, szóval ez majd kiderül, ha te is megcsináltattad. :)


kenegetni kell, igen, napi 2x 100%-os alkohollal kell fertőtleníteni, majd betadinnal bekenni.


arra viszont felhívnám a figyelmedet, hogy az én bőröm olyan anyagot termel, ami oldja a strasszkövecske ragasztóját, ergó már hetek óta küzdök azzal, hogy kiesik mindenféle-fajta strasszos piercing köve a helyéről. ha veled is megtörténik, akkor ne ijedj meg, van ilyen. :( :)


sok sikert!

2012. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fájt, amikor csinálták, csak lőtték, és eltaláltak egy könnycsatornát :D /úgyhogy "sírtam" egy sort, de nem a fájdalomtól/ Inkább pont a lövetés miatt utána eléggé begyulladt, így inkább azt ajánlanám, ha lehet akkor szúrasd, mert akkor jobban fáj de kevésbé fog begyulladni utána.

Nálam annyi volt a gond, hogy nagyon sok féle fémet nem bírt az orrom, egy jó darabig csak szilikonos piercinget tudtam meghordani, mert az összes többitől begyulladt. sőt, a bogyóst sem bírtam elvilelni. De ha karikát akarsz bele, akkor ezek lényegtelenek.

Szerintem érdemes előre karika után nézelődni, hogy ahhoz mérten tudják lőni / szúrni a lyukat. Sajnos behatárolt hogy hová tudják megcsinálni, nekem sem oda csinálták ahová szerettem volna eredetileg, mert túl porcos az orrom.

Azóta már lehet meg is lett a piercinged, sok szerencsét! :)

2012. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Most megyek fél4re, nagyon izgulok :D A tetoválásoknál nem izgultam ennyire, pedig azok közül volt, ami tényleg iszonyatosan fájt :D Szóltam neki telefonon, mikor egyeztettünk délelőtt, hogy úgy próbáljuk majd meg, hogy karikát is szeretnék :) Köszi még egyszer!
2012. jún. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!