Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt valaki, aki magának...

Van itt valaki, aki magának szúrta a lyukat a fülébe?

Figyelt kérdés
Mert azon gondolkodom, hogy ha itthon rendesen steril tűvel megcsinálom, nem jobban megéri-e mint elmenni átlövetni. Vagy adódhat belőle probléma?

2012. jún. 3. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A szúrás fájdalmasabb, mint lövetni. Sztem ha akarsz még 1 lyukat a füledbe, ne azon a pénzen spórolj, mert ok, h a nagy többségnek nincs baja az otthoni szúrástól, de van akinek igen! Sztem bízd magad profikra!
2012. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is magamnak szúrom.És én leszoktam fertőtleníteni a fülemet és én gyógyfülbevalóval szúrom.(Mivel annak hegyes a vége..) Nem adódhat belőle probléma, hogy ha lefertőtleníted, egy ideig érzékeny lesz, sőt érzékenyebb mint ha lövetted volna, de hogy ha begyullad akkor kiveszed, és a fülbevalót és a füledet is bekened Neogranormonnal..de hogy ha porcba szeretnéd szúrni, akkor érdemesebb elmenni lövetni, én is magamnak szúrtam, 3 éve és még mindig nagyon érzékeny..:\ Minden esetre, hogy ha átszúrod, akkor ne tegyél bele egyenlőre se bizsut, se ezüstöt..hanem gyógyfülbevalót és hogy ha majd nem lesz begyulladva cserélheted..:) (én mellesleg 6ot magamnak szúrtam, semmi problémám nincs vele, csak a porcnál érzékeny..:)
2012. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha, én injekciós tűvel szúrtam, mondjuk bennem van egy enyhe mazochista hajlam szóval én rohadtul élveztem, kb fél óráig ültem a tükör előtt és lassan szúrtam.:D De egy kicsit ferde lett, szóval megvártam amíg beforrt, max 1 hét volt, aztán inkább lövettem 1500 forintért. De ha nem lett volna ferde akkor úgy hagyom, mert nem gyulladt be meg semmi:D
2012. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!