Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szúrhatnám át a fülem?...

Hogyan szúrhatnám át a fülem? Valaki csinálta már magának?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen karikát szeretnék amilyen a képen van felül a fülkagylóban...

Habár elmúltam 18 nem nagoyn engedik hogy elmenjek szuratni/lövetni, szeretném magamnak átszúrni....valahogy mindig megtorpanok mikor ott a tű, és félek hogy elrontok valamit, valaki csinálta már porcba? Hogyan? Milyen? mennyire fáj? megbánta hogy magának csinálta?



2012. máj. 5. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

1. Átszúrod magadnak, és otthon így sem hiszem, hogy értékelni fogják az ötletet, viszont lehet, hogy elrontod és befertőzik.

2. Elmész szuratni (porcba jobb, mint lövetni), otthon szintén nem fognak örülni neki, de szakszerűen lesz megcsinálva, kevesebb az esély bármilyen problémára, és szerintem ellátnak tanácsokkal is a kezelést/tisztítást illetően.


Szerintem a második sokkal jobb, de te döntesz! Otthon így sem-úgy sem fognak neki örülni, ha úgy állnak hozzá, de, ha mindenképp akarod, akkor már olyan csinálja neked, aki ért is hozzá.


18/F

2012. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na csináld magadnak, eltalálhatsz egy nagyobb hajszáleret, vagy begyullad, vagy ferde lesz... nem éri meg.

Akkor inkább győzd meg anyukádat, hogy egy igényes piercing szalonban higiénia, és garancia van, akár el is mehet veled ezt ellenőrizni. Ha megunod úgyis ki tudod venni, vagy másfajta ékszerre cserélni. Lehet hogy anyud csak attól fél, hogy szegecsekkel meg láncokkal a füledben/arcodban jössz haza, az enyém is ezt hitte, aztán amikor meglett a piercingem fülporcban, nagyon tetszett neki, szép lett és nőies.

2012. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha otthon csinálod, tényleg nagyobb az esély a gyulladásra, és fertőzésre, valamint nem nagyon lesz aki elmondja, hogyan kezeld. Bár nem olyan nehéz arról infót szerezni...

Én házilag csináltam mind2 piercingemet (fültágító és felül a porcban egy tüske - amúgy egyik sem fájt), de elég sok idő volt, mire helyrejöttek, felül pedig mikor a piercing is bent van, érződik egy ici-pici bog (ha kiveszem, eltűnik o_O). Mostmár helyrejöttek, nem fáj egyik sem. De ajánlom a piercing szalont, ott tudják, mit csinálnak! ;)


18/F (első válaszoló)

2012. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!