Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SEGÍTSETEK!? Jól csinálta a...

SEGÍTSETEK!? Jól csinálta a körmös?

Figyelt kérdés
azt hiszem gombás lett a körmöm,voltam körmösnél pár napja,és figyeltem hogy mit csinál.igazából nem nagyon volt tisztában azzal,mikor mit kell csinálni.először megreszelte a körmöm felületét,bekente valami cleanser plussal vagy mi volt ráírva,aztán építette a körmöm.ez a cleanser plus ez gombaölő?jól csinálta a körmös?

2012. máj. 5. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

jól csinálta. Ha nem bízol, vagy bíztál benne, miért mentél hozzá?

Ennyi idő alatt meg nem fogod látni a gombát.

Egyébként pedig, ha te ennyire tisztában vagy a dolgokkal, miért mész körmöshöz?

2012. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy miért megyek körmöshöz?
2012. máj. 5. 18:13
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne, nem kell elmenni. Aztán nem lesz gond.

Csináld magadnak, biztos jobban tudod, ha már így megmondod, hogy nem volt tisztában a dolgokkal.

2012. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
most miért kell ilyen cinikusnak lenni?össze vissza pakolta az üvegcséket,meg olvasgatta.ezért írtam.de te is nagyon okos lehetsz,ha csak bunkózni tudsz.
2012. máj. 5. 18:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok okos, csak értek a szakmámhoz, és mivel a kolléganő jól csinált a dolgát, megpróbálom megvédeni.


Attól, hogy nézi a tök egyforma üvegek feliratát, miért is gond? Örülj neki, hogy bőrfertőtlenítésre nem savas primert használt pl.

2012. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pedig okosnak gondolod magad.én csak biztos akartam lenni benne hogy jól csinálta-e,meg te aztán tudod hogy nála egyforma üvegek vannak ugye?nem csak úgy rápillantott,hanem hosszan olvasta.de lehet itt bunkózni,mást nem is vártam.műkörmösök mind ilyenek.
2012. máj. 5. 18:20
 7/14 A kérdező kommentje:
amúgy meg ha annyira érted a szakmát nem írnád le pontosan te hogy szoktad?mert fáj is a körmöm,mondjuk lehet jobban megreszelte,és azért.félek,hogy rossz sorrendbe kente föl a dolgokat.
2012. máj. 5. 18:22
 8/14 A kérdező kommentje:
valami sina cucca van.vagy lina.nem tom
2012. máj. 5. 18:23
 9/14 anonim ***** válasza:
ok, bunkó körmös vagyok. és nem, nem írom le. a cleanser plusz egy nsi termék amúgy, gagyikat nem ismerek, bocsi.
2012. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ne haragudj kérlek,csak nagyon ideges vagyok .most meg hogy írtad hogy gagyi márka,most méginkább
2012. máj. 5. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!