Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SEGÍTSETEK!? Jól csinálta a...

SEGÍTSETEK!? Jól csinálta a körmös?

Figyelt kérdés
azt hiszem gombás lett a körmöm,voltam körmösnél pár napja,és figyeltem hogy mit csinál.igazából nem nagyon volt tisztában azzal,mikor mit kell csinálni.először megreszelte a körmöm felületét,bekente valami cleanser plussal vagy mi volt ráírva,aztán építette a körmöm.ez a cleanser plus ez gombaölő?jól csinálta a körmös?

2012. máj. 5. 17:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
mi az hogy nsi?
2012. máj. 5. 18:29
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vadiújak voltak a cuccai, azért nézte meg, hogy biztosan azt kenje fel, amit kell. De ha lina vagy sina cuccokkal dolgozik, akkor én továbbállnék... (a legrosszabb márkák)

Viszont ha olyan körmösnél voltál, aki kitanulta a szakmát, akkor nincs félnivalód, biztosan tudta, hogy mit csinál. Ha olyanhoz mentél, aki csak magától nekiállt körmözni, akkor aggódj.

2012. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat.
2012. máj. 6. 21:33
 14/14 anonim válasza:

Egyet kell értenem,a Lina tényleg gagyi!!!!

Azt meg,hogy nézte az üvegcséket,nem azt jelenti,hogy hülye a dologhoz.Én már jó pár éve körmözök és a mai napig megnézem,mikor mit teszek a körömre,ugyanis az üvegcsék ugyanolyanok,csak más rajta a felirat(persze egy márkán belül)! Tehát legalább odafigyelt erre. Én nem mondom magam profinak,de ha szakmabeli ad tanácsot,legalább ne szóld le! Köszönöm a többi "kolléganő" nevében is!

2012. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!