Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan ismerősötök aki...

Van olyan ismerősötök aki magának csinál ékszereket gyöngyből? Hogy hívják?

Figyelt kérdés
kíváncsiságból kérdezem csak hogy hogy hívják. (de légyszi írjátok meg a keresztnevét.)Ha van , ha nincs írjatok! előre is kösszii. : )
2011. aug. 14. 18:26
 1/7 anonim válasza:
Nekem volt egy ilyen ismerősöm, a nevét most meg nem tudnám mondani, mert már nincs iwiw-em, de swarovski üveggyöngyökből készített gyűrűket, amik gyönyörűek voltak, csak iszonyat drágák (3-4 ezer Ft).
2011. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen "kagylós" gyöngyökre gondolsz, avgy az iylen színes kásagyüngyökre?
2011. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az mindegy csak hogy ő csinálja-e . és hogy hogy hívják.
2011. aug. 14. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam készíteni :)

Kristályokból (pl. ametiszt, rózsakvarc, holdkő) stopper gyönggyel, sodronyra.


Bocsi,nem akarok bunkó lenni, de mért érdekel a keresztnév?

2011. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom. végül is nem is ismerlek tehát nem tudnám hogy ki vagy. csak úgy kérdezem. igen elég hülye kérdés, de csak kíváncsi vagyok. :)
2011. aug. 16. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Anna. Előző vagyok, így hívnak :)
2011. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!En is szoktam csinalni karkotoket,nyaklancot,telefontartot,kepeket de en nem fuzessel hanem gyongyszovessel!Aniko vagyok
2011. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!