Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok ilyen pogány,...

Hol tudok ilyen pogány, viking stílusú ékszereket venni, mint pl amik a techno vikingen vannak?

Figyelt kérdés

[link]


Róla van szó, aki nem tudná. Nagyon bejön az ilyen stílus, de itt csak egy boltot találtam eddig, ott is gagyi koponyás meg hasonló "rocker" medálok vannak.


2011. okt. 5. 18:37
 1/1 treffhetes ***** válasza:

Mjöllnir medált azt pl ilyen kirakodóvásárokban lehet kapni (ott ahol kb 600 féle medál van a pulton kicsi rekeszekben)(és Thor-kalapácsként célszerű kérni, mert a "mjöllnir" nevet nem szokták ismerni, teszteltem többször is:) ), bár az elég kicsi, és szerintem alumíniumból vagy hasonlóból van (én az enyémet egy ötvössel csináltattam)


ezenkívül kell venni bőrszalagot, és ha van egy jó bicskád, némi kézügyességed, meg időd, akkor komolyabb gond nélkül csinálhatsz is magadnak ilyesmiket, fából tényleg minden gond nélkül, a csontot kicsit nehezebb kezelni (jóval keményebb és teljesen máshogy "viselkedik", mint a fa, szóval főleg a minta faragásához jó eséllyel egy sima bicskánál komolyabb szerszámra lesz szükség)

nem muszáj faragni a mintát, lehet égetni is, de sokkal könnyebb, ha ilyenkor is egy kicsit bevésed előtte a mintát (nehezebben csúszik el a forrasztópáka), fánál teljesen jó módszer, csontot még nem próbáltam égetni, szóval arról egyéb tapasztalataim nincsenek.

ha az égetés problémás, lehet festeni is, csak az nem néz ki olyan jól:) (meg szerintem könnyen le is kophat, de nem tudom, a csontégetéshez hasonlóan ezt a megoldást se próbáltam még)

2011. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!