Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing-para! Miért esik ki...

Piercing-para! Miért esik ki a strassz?

Figyelt kérdés

Az orromban van piercing, pár hete lyukasztották, de már a 2. napon kiesett a strasszkövecske a helyéről. Rögtön azután vissza is mentem, ki is cserélték egy másikra, és mondták, hogy óvatosan kenegessem a betadinnal. Utána sokáig nem is kentem, mivel amúgy se gyulladt be, meg ilyesmi, ennek ellenére a csere-pc. strassza is kiesett 2-3 nap múlva.


Most vettem egy újat, egy teljesen más fajtát/formát, de végtére is strasszosat. Tegnapelőtt este betettem, ma reggelre megint kiesett a kövecske.


Óvatosan bánok vele, akár a hímes tojással. Nem kenegetem, nem fogdosom, nem csinálok vele semmit, mégis kiesik. A lyukkal amúgy nincsen semmi baj, csak minden egyes strassz kiesik a piercingből.


Vélemények? Nem szeretném kivenni, mert nem két fillérért csináltam, ha egy mód és lehetőség van rá, akkor valahogyan meg szeretném oldani, hogy strasszos piercinget is tudjak hordani.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 6. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem az összesből kiesett a strassz, ezek ilyen sz@rok, mindből kiesik. ha begyógyult teljesen, akkor ki tudod venni, hogy ne fájjon és pillanat ragasztóval vissza tudod tenni a követ.
2012. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igazából én már azzal is próbáltam, még az első alkalommal, de egyszerűen nem használt, mert utána is kiesett... :/ :(


lehet adjam fel a strasszos piercingeket, és vegyek nem köveset? :(

2012. jún. 6. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
igen.
2012. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia! a strasszosakból nekem is mindig kiesett a kő, ha 1300ért vettem, ha 2600ért.. tök mindegy. a végén aztán meguntam és vettem egy sima bogyóst. szerintem jobban jársz, ha azt veszel.
2012. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd el a strasszosat, mindig elhagyod egy idő után
2012. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor hát feladom... már "megrendeltem" a nem strasszos verziót, és mondták is nekem, hogy valószínűleg olyan a bőröm, vagy amit termel, ami oldja a ragasztót. ez van, elfogadtam, egyelőre még próbálkozom a nem strasszos pc-vel, de ha az sem sikerül, akkor megértem, hogy a fentiek nem akarják, h legyen piercingem... :)
2012. jún. 6. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Amíg nem találsz megfelelőt, ne vedd ki valóban, nehogy benőjön, vagy összehúzódjon esetleg a lyuk!


Olykor eljutnak hozzánk is ezek a problémák.

A mi webáruházunkban a köves orrékszerek kizárólag foglalt kövekkel kaphatók mindenféle anyagból (orvosi acél, titán, arany, ezüst, bioplaszt)! Van olyan (ezüst, bioplaszt), amit még nem tettünk fel, de akkor is van. Mindegyik Swarovki-kristályos.


[link]


A foglalt kő nem esik ki, tehát feladni nem kell az ügyet!


Reklamációmentes az áru, nagyon sok szalon is használja!

Amelyik pedig nem, az vagy sajnálja a minimális árkülönbözetet a ragasztott kövesekhez képest, így vállalja reklamációk tömegét, mert a renoméja darabonként megér neki alig néhány száz forintot, vagy nem hallott arról, hogy lehet másként is. Nem is kérdezem, hogy hol is...

Az, hogy a bőröd termel olyan anyagot ami ragasztóoldó, szimpla butaság, maradjunk ennyiben, a "mondani kell neki valamit" kategória. Gyenge alapból a ragasztó, és jól behatárolható helyekről származnak a "kőeldobó" ékszerek.


Üdv: Zoltán

2012. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Zoltán!


Köszönöm a választ, mindenképpen utána fogok nézni az ajánlott piercingeknek. :)

2012. jún. 10. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!