Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dermal punch piercing, mennyir...

FakeSmile kérdése:

Dermal punch piercing, mennyire fáj? (LENT)

Figyelt kérdés

Ballagásra ajándékom,hogy kaphatok ilyet.Eléggé írtózok a tűktől,bármilyen legyen az..:\

A neten utána nézten,és néhány ismerősöm megkérdeztem,hogy csinálják az ilyet,de igazából semmi konkrét válaszuk nem volt és a neten se találtam elég infót.

Ezt is ilyen oltári nagy tűvel csinálják mint mondjuk a száj pc-t vagy esetleg lehet lövetni?

Mennyire hatnak a fagyasztó spray, vagy lidocain ézéstelenítők fülszúrásnál?

14/L

A válaszokat előre is köszönöm.Sok zöld kezecskét osztogatok rájuk... :)



#fülpiercing #Dermal punch #fül érzéstelenítés
2012. máj. 30. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha félsz a tűtől, akkor miért akarsz pc-t?:D

Amúgy szerintem nem fájhat sokkal jobban, mint a porc pc.. az meg nekem nem fájt, szóval kibírható. :P

2012. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:d

Már van egy pcm porcban nem fájt nekem se,csak hallottam,hogy ez valamivel jobban fáj..:D

2012. máj. 31. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
a net elég változatos képeket dobott ki... te mire gondolsz pontosan és hova??
2012. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy kövecskére csak,középre:D
2012. jún. 1. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
a mellkasodra középre?? vagy a szádra középre? mert az előbbi az microdermal, az utóbbi meg nem tudom, de az se dermal punch sztem, vagyis így nem igazán ismert
2012. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!