Fulporcba piercing?

Figyelt kérdés

nektek hany eves korotok ota van?

azt hallottam hogy ott sokkal fajdalmasabb, amikor kilyukasztjak, ti mit tapasztaltatok?

bizsut hasznaltok ott?vagy csak ezust?

kb mennyiert lyukasztjak?


2012. máj. 28. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 19 éves korom óta van. A lyukasztás ingyen volt, átszúrtam magamnak. Hogy fájt-e? Naná. :)
2012. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 éves korom óta van, nekem lőtték, és nem fájt sokkal jobban, mint fülcimpába. Orvosi fém fülbevalóval lövettem, kb 2 hónapig hagytam benne, azóta bizsut használok, ha viszel fülbevalót magaddal, akkor 1000Ft a Westendben 1 db. :DD 16/L
2012. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15 vagyok, kb két hete csináltattam.

Nekem pl a helix rohadtul nem fájt, fülcimpába sokkal rosszabb volt.

Nekem először orvosi fém volt, viszont attól is begyulladt a fülem, így arany van venne.

1500ft volt az orvosi fémmel együtt, és lőtték, nem szúrták.

15L

2012. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta van felül porcban, úgy lőtték. 1300 körül volt orvosi fém fülbivel, nem fájt olyan nagyon.+tragusom van, azt meg szúrták, 3000ért, ez még kevésbé fájt.:)
2012. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szúrasd, kevésbé roncsol, gyorsabban gyógyul
2012. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szúrasd, én is szúrattam és nem bántam meg. vannak fülcimpámba lőtt lyukak is, azok nehezebben gyógyultak, mint porcban a szúrt lyukak.

A szúrás kíméletesebb a szöveteknek. Azt a fél percet ki lehet bírni. :)


Nekem helix és tragus van. A helix jobban fájt, de az sem volt vészes.

Inkább a gyógyulási idő tekintetében van különbség. Porcban általában lassan gyógyul. (én erre rácáfoltam, mert a tragus nekem nagyon gyorsan és fájdalommentesen gyógyult).

2012. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6 hete van , mindenképp szúrasd sokkal jobb, mondjuk begyulladt de lehet kezelni, nekem 5000 volt köves talpas piercinggel együtt. Most már tudok rajta aludni is am 15/L
2012. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!