Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől ilyen a piercingem?

Mitől ilyen a piercingem?

Figyelt kérdés
Hát már kb 3 hónapja szúrattam és reggelente amikor akarom forgatni akkor ilyen száradt genny van rajta ami le esik ahogy hozzáérek de az alsó réteget úgy kell lekaparni szoktam alkohollal tisztogatni ettől jobb lesz ?

2012. jún. 6. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen pc?.. :)
2012. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fülporc ezt kifelejtettem :D
2012. jún. 6. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, az több hónapokig is gyógyul néha, teljesen normális.

Kamillateás borogatás vagy körömvirág krém nagyon jó rá

2012. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt eleinte, én semmit nem csináltam vele, és magától jobb lett. :))
2012. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm most megnyugodtam azt hittem ki kell vennem és újra szúratni :)
2012. jún. 6. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Porcnak kb. 1 év a teljes gyógyulása. Ne ijedj meg, max. fél év és a látható gyógyulás folyamatai eltűnnek. Az alkohol szárító hatású, nem ajánlatos, inkább sima fertőtlenítő sprayt használj!
2012. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Octeniseptet használj, nekem bevált. Néha nekem is van rajta száraz sebváladék. Reggelente jellemző inkább. Gondolom éjjel ahogy forgolódok elnyomom a fülem és ez nem tesz jót a sebnek.


Ha nem fáj, nem dagadt, nem piros, nicns semmi baj. A sebváladék a gyógyulás jele.

2012. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!