Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki használ (t már) ilyen...

Valaki használ (t már) ilyen alapozót? NYC link

Figyelt kérdés

[link]

Kiváncsi lennék mi a tapasztalatotok pl:maszkhatása van-e?:S meddig tartki kb? és menyibe kerül?fényvédőt tartalmaz-e?


2012. máj. 12. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenem van most,csak nem ez a nyomós hanem a tubusos.Hát nem a legjobb,de ezer forintért ne is várjon sokat az ember.Előnye hogy természetes a színe még ha sokat kenek fel akkor se lesz narancssárga.Nekem a legvilágosabb van.Fedése közepes.Hátránya hogy hajlamos darabosan hullani...úgy értem hogy én úgy szoktam csinálni hogy arckrém,és rá az alapozó (kézzel kenem el)..óvatosan kell kenni mert ha durvábban csinálja az ember akkor darabokban lejön. Összegezve,1000,-ért nem rossz. Voltak már sokkal rosszabbak is amik 1próba után kukában végezték.
2012. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a tubusost használtam, de nem volt jó. Rossz volt a fedése, hamar lejött, ilyenek. Sokáig elég volt amúgy. Biztos nem veszek még egyszer. Van az Essence habállagú alapozója, azt imádom, az is csak 1100 Ft. Jobban fed, mint a Max Factor, mégis természetes hatása van.
2012. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tubusosban próbáltam, szerintem nagyon jó.
2012. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!