Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » MIért van az, hogy ha felvisze...

MIért van az, hogy ha felviszem az alapozót benta szobában még normálisan néz ki de ha kimegyek, a normális fénynél olyan, mintha "poros" lenne az arcom . Főleg a homlokom. (?! )

Figyelt kérdés
Jelenleg avonos alapozót használok. Nem sokára Astor-t fogok venni, attól jobb lesz a hejzet? Hol fed?

2012. máj. 11. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindig természetes fénynél sminkelj. Ablakhoz közel a legjobb. Kivéve, ha esti rendezvényre mész, ahol végig mesterséges fényben leszel.

Lehet, hogy egy drágább alapozótól nem lesz poros az arcod, de ez sem biztos. Nekem Rimmel van, ha vastagon kenem fel, akkor jobban fed, de ugyanúgy poros. Ha meg vékonyan, akkor kicsit jobb a látvány, de azért nem fed úgy, ahogy szeretném.

Ez van, nem hibátlan bőrből nincs az az alapozó, amelyik hibátlant tud varázsolni.

2012. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még azzal csökkentheted a poros hatást, ha nem közvetlen az arcbőrödre teszed, hanem kensz alá valamilyen krémet is. Persze lehet, hogy ezt eddig is megtetted, nem tudom.
2012. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom,h ez "nagy bűn" a smikelők körében,de nem tartom be mindig a hidratálást az alapozás előtt...Megpróbálom úgy is,hátha sikerül,köszi a választ!
2012. máj. 12. 09:52
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is (bár nem derült eddig ki, szóval bocsi ha még is) tegyél folyékony alapozót ne csak porpúdert vagy por állagú alapozót, hogy legyen 'valami' amiben megtapad. :)
2012. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, meg nem is azért kell az alapozó alá a krém, mert kiszárítja a bőrt az alapozó, valószínűleg nincs ilyen durva hatása, a mai készítmények már nem olyan durvák, mint a régiek, nem teszik tönkre a bőrt.

Hanem azért kell alá, mert akkor egyenletesebben el lehet oszlatni a krémes bőrön. Beleolvad a krémes felületbe, ezáltal szépen fed. Kicsit hasonló lesz, mint egy színezett hidratáló krém. Így jobban tapad is, míg a csupasz bőrről leperegnek az alapozó porszemcséi.

2012. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is muszáj kimondottan hidratálót felkenned előtte, csak valamilyen krémet. Én pl. nem is arcra való krémet használok, csak egy egyszerű általános kakaóvajas krémet, amit bárhol lehet használni a testen.
2012. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!