Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 11éves korra milyen színű...

11éves korra milyen színű körömlakkot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 22:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én is 11 vagyok, de ju-jitsu miatt nem lakkozhatom. Nyáron viszont átlátszót használok, ami tele van színes csillámokkal. =)
2010. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
29%
fekete, pink, lila, kék, zöld, sárga, piros én ezeket használom. =)11/L (nyáróón leszeek 12)
2010. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Én a suliban csak a nagyon halvány rózsaszínt használtam, most a nyáron merem már az erősebbet is, de sztem a halványrózsaszín a legszebb. :)

(Am szia, Yéww, fentebb kettővel. xD :3)

2010. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Jéééé..Egy Jé =P xD

Am sry az offért.

khm.

Gyakorlatilag bármilyet használhatsz, csak én ilyen kis konzervatív vagyok. :D

2010. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
(Off: Feljössz TF-re? Most MSN-re meg Skypera nem tudok. >< Egy kicsit dumálni. ^^) Bocsi az offért, naszóval: Szerintem vehetsz a zsebpénzedből egy franciamanikűr-csomagot, én a DM-ben láttam 3 db-os lakkosat, She márkájút, úgy 700 ft-ért. :) Én is szívesen vettem volna, csak 300 ft volt nálam. :D
2010. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
29%

Miért ne festhetné a körmét???Úristeen-.-"

Az h nektek anyuci nem engedte ennyi évesen,az nehogymár az ő hibája legyen...

A kérdésre válaszolva: én szeretem a feketét,pinket rózsaszínt,pirosat,csillogóst(bármienbe),ezüstöt,fanciát...meg ami illik hozzád.


14/L

2010. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
46%

Szia.Ne halgass a sok maradi be gyepesedet vllási fanatikus nagymamára.Én 11 vagyok,most is sötét rózsaszín körmökkel írogatok neked.(Persze anyu csak vakáciora engedi egyelőre suliba nem és így is csak 2-3 napot lehet fenn szóval ne ku**vázzatok le!!!)Nővérem 12 és kékre festi a kis hugunk 10 és csillámos fehérre szal mér ne festhetnéd gyakorlatilag szinte tini vagy!!!!!:)


Írj privit!!!

2010. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Én 12/L vagyok. Legtöbbször természetes színű a körmöm, de néha festem, és nem rózsaszínre, hanem sötétkékre, ezüstre vagy feketére. Véleményem szerint nem baj, ha valaki 11 évesen festi a körmét, hiszen az én osztályomban ilyenkor már mindenki agyon volt retusálva, tehát szempillaspirál, szemceruza, rúzs, r*bancos ruhák mentek ezerrel. (Természetesen én ezen dolgoknak nem vagyok híve, de azzal nincs bajom, ha valaki néha festi a körmét.)

Egyébként olyan színűre lakkozd, ami neked tetszik, bár ne legyen kifestve mindig, mert akkor nem levegőzik a körömágy.

2010. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyent. Még túl fiatal vagy hozzá, hogy fesd magad, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, használj átlátszó körömerősítőt.
2011. júl. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!