Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 11éves korra milyen színű...

11éves korra milyen színű körömlakkot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 22:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Valami átlátszót csillámokkal, vagy rózsaszínt...vagy csak sima eősítőlakkot...az arany színnel sincs gond...igazság szerint nálunk 11 évesen már csak az nem járkált fekete meg neonszínű körmökkel aki nem akart! De sajnos, vagy inkább szerencsére, nem mindenhol ennyire toleránsak ...mert azért azt mégse kéne...

Szóval szolidabb színek...nem égővörös, meg fekete...

2009. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon halvány szinek, vagy szintelen az szép fényes.
2009. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Halvány áttesztős színeket, gyöngyházfényűt.
2009. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Köröm erősítőset (úgy tudom van ilyen, mondjuk én nem szoktam festeni a körmöm) Na minden esetre ha nem írok hülyeséget, fényes lesz a körmöd, és egészségesebb, kell ennél több 11 évesen? :)
2009. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
11%

hát szerintem olyanra fesd ki aami neked teccik..csak 2 évvel vagy nállam fiatalabb..és egy jó ideje festem a körmöm..hol fekete ..vagy találok valami szép szint..sőt néha az összes körmöm másmilyen..szeretek a szinekkel jáccani..ha anyud megengedi hogy fesd a körmöd..akkor bátran :D

és ne érdekeljen ha valaki lek****z..csak az irigység beszél belőlle..mert ha te megtehecc vmit amit a másiknak nem engednek akkor vszínű az lesz belőle h k****s..mégegyszer mondom el ne hidd :D

én épp lila póthajaztatni készülök..nem fog érdekelni h az utcán megbámulnak érte..de csak mert nem ojan vagyok mint ők..remélem segitettem :D

2009. jún. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

11 évesnek max körömerősítőt vagy átlátszót...minek a 11 évesnek körömlakk, fel nem tudom fogni...

21/L

2009. jún. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%

mert..én egy kicsit többnek érzem vagam a körömlakktol :D:D

nagnénémnek egyfolytába kivolt/kivan festve a körme..gyerek fejjel persze hogy énis fonton festegettem a sajátom :D

most pedig a körömlakk feldob..és nekem nem bir tartósan tiszta maradni a körmöm alatt ..és általába suliba órán takaritottam a körmöm..cink volt ogy afiuk meglátták h nekem koszos volt a körmöm..

itt a nyár most mért ne?

11 évesen kezd a csajszi nőiesedni..vszínű h ha körömlakk szine érdekli akkor nem vesz már fel összevissza mindent..sztem borzalmas hogy egy lány 11 évesen melegítőbe jár suliba..

2009. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem okoskodni akarok, de nálunk általánosban nem lehetett körömlakkozni, max ha aznap volt pl. sulidiszkó. Átlátszó körömerősítő lehet, hiszen az annyira nem feltűnő, csak fényt ad. Nem volt szigorú sulink, átlagos iskola volt. Nem tudom 11 évesen minek az ilyesmi...


De ha sulin kívül akarod, vagy nálatok már mindenki használ körömlakkot, akkor valami gyöngyházasat tudok ajánlani, pl. rózsaszínes, fehéres, zöldes stb.

Vagy az átlátszó erősítőt. Szép lesz attól is, meglátod.


A lényeg, hogy sötét, erős színeket szerintem még ne. Pl. erős pirosat és feketét szerintem ne használj még ennyi idősen.

Élénk színek, pl. kék zöld jöhetnek ha azt szeretnél. De inkább valami gyöngyházasat vagy csillogósat, az olyan bájos, kislányos.

2009. jún. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
72%

Semmiet! :S

11 évesen én sem lakkoztam a körmömet, és élek.

Jó ez nem olyan nagy izé, de a körmöket is tönkre lehet tenni. Én most 15 vagyok, és most sem lakkozom, és műkörmöm sincs! De neked Én az átlátszó, körömerősítős körömlakkot ajánlom!

2009. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Lehetőleg semmilyet. Ha mindenképpen akarsz, akkor max. átlátszót,amitől csak csillog egy kicsit.
2009. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!