Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 11éves korra milyen színű...

11éves korra milyen színű körömlakkot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 22:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%
semmilyet
2009. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha úgy jobban érzed magad akkor használj nyugodtan halvány,természetes színeket!Én 14 vagyok nekem is csak sima franci szokott lenni:)
2009. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
39%
huhh nem értem miért kell lehurrogni a kissebbeket... oké, hogy 11 éves de könyörgöm a mai világban sokkal hamarabb érnek a gyerekek és sokkal hamarabb kezdenek el mindent(ami nem feltétlen jó) de inkább fesse ki ízlésesen a körmét minthogy elkezdjen drogozni... olyan is van aki ennyi idősen már gyereket szül... Úgyhogy a rikító színeken kívül szerintem bármivel kifestheted nyugodtan a körmöd csak arra figyelj, hogy mindennek van határa!
2009. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
71%
van oylan is hogy halvány színes pl lila, zöld vagy rózsaszín, és olyan mint az áttecő lakk
2009. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ajj... Mi baj van azzal, ha egy kis gyöngyházfényű halványrózsaszín körömlakk van a kislány körmöcskéin?

Nincs azzal semmi baj!!! Szerintem nem gáz... Nem rúzsról, vagy szempillaspirálról van szó...! Szerintem egyáltalán nem elítélendő!!!! Az már igen, ha sötéttel, vagy egy elég feltűnő színnel van kilakkozva a kicsi körme...

2010. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Bocsánat a "kicsi" szóért, itt a kisebb gyerekekre is gondoltam, mert láttam már kilakozzva 6éves kislány krmét is (éppenhogycsak látszódó halványrózsaszínnel).

Egyébként én 24éves vagyok, de ennyi idősen is az egyszerűt szeretem... Francia, vagy halványrózsaszín...

Szolíd, nőies, finomabb... Szerintem 6 év 26 évesen ronda, ha valakinek összevisszaszínű a körme, de szerintem még az is, ha erősebb rózsaszín...!

Ízlés kérdése...

2010. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én is 11 éves vagyok,és egy hete kezdtem lakkozni a körmöm.A körömlakkom barna,szép ízléses,suliban dicsérték hogy szép.De hogyha tartasz 1-2 hét szünetet,akkor a körmöd is jól jár,mert tud pihenni.Szerintem feketét,sötétebb színeket ne kenj fel,mert avval még tényleg ráérsz.Egy rózsaszín vagy gyöngyházfényű még szebbé is tesz.:)


11/L

2010. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
21%
jajj istenem..-.-" Mért ne lehetne..?! Sztem simán kifestheted amilyenre szeretnéd. "tönkre megy a körmöd" még nagyon sokmindenben kárositani fogos magad nemhiszem hogy a körömfestés lenne a legnagyobb probléma a mai tizenéveseknél. 1- év és már droggal kinálnak nem hiszem h a kkörömlakktol kéne félni. És nem az a cink h vki 11 évesen festi a körmét hanem aki 15 évesen nem! Lehet hogy szomorú, de igy van!
2010. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Semmiket sem... 11 évesen még nem ezzel kéne foglalkoznod - 21. század ide vagy oda...
2010. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha már festeni akarod, akkor mindenképpen valami szép halványat, de leginkább átszáltszót. Az szépen fénylik, mégis ápoltak tőle a körmeid. A gyöngyházfehér és halványrózsaszín is szépek. De sztem erős színeket még semmiképp ne használj, és zöldet, kéket, sárgát, lilát stb. se! Maradj a természeteseknél. :)
2010. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!