Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú körömlakkot...

Milyen márkájú körömlakkot ajánlotok, ami hamar szárad és sokáig tart?

Figyelt kérdés
Matt szinek érdekelnek nem a csillogoak
2010. szept. 11. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

OPI. Tudom, hogy nem a legegyszerűbb beszerezni és 1460 ft egy üveg, de professzionális márka és a matt színei olyanok, hog y nem lehet leírni. Csak akkor jön le a körömről, ha lerobbantják, vagy ha már lenő és a fényét 1 hétig is megtartja. Olyan színei vannak, hogy yihaj.Persze ez csak alaplakk, körömlakk és végül fedőlak használatával ad ilyen eredményt.

Jók még az Art DEco lakkjai is.

Az OPI-nál, jó élőben látni a lakkot, de ha nem megy, akkor a neten nagyon jól meg lehet nézni a színeket.

www.opihungary.hu

Én egy fodrászüzletből rendelem és ilyenkor nem kell postaköltség sem és rendelési limit se.

2010. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia.szerintem a moyra is nagyon jo,nagyon szep szinei vannak es 1 perc alatt megszarad.

ja es az ara is jo 380ft-ert vettem legutobb debrecenben a plazaban:)

2010. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

'nagyon jól meglehet nézni a színeket'

bocsi, de olyan lol :D


amúgy nem tudom, mindig lerágom az első nap sajnos őket.

2010. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!