Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen kezdtél sminkelni?

Hány évesen kezdtél sminkelni?

Figyelt kérdés

én 15 éves vagyok és egyáltalán nem sminkelek,mostmár mindenki festi magát ilyen korban és nem tudom mi legyen...valamikor egyáltalán nem zavar(ilyen kevés van),de a legtöbbször eszembe jut,hogy azért egy kis korrektort,vagy egy kis patileszárítós púdert használhatnék...de félek,hogy korán ráncos leszek,hogy megszokják hogy minden nap sminkelek és smink nélkül már rondának látnak...

szóval az a kérdés te mikor kezdtél sminkelni,most mennyi idős vagy és hogy megbántad-e

15/L



2012. febr. 23. 16:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta sminkelek, de szép vagyok smink nélkül is és egy ránc, egy pattanás, ragya sincsen az arcomon!!!!!!!!Nyugodtan kezdj el sminkelni!:-)
2012. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!