Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen kezdtél sminkelni?

Hány évesen kezdtél sminkelni?

Figyelt kérdés

én 15 éves vagyok és egyáltalán nem sminkelek,mostmár mindenki festi magát ilyen korban és nem tudom mi legyen...valamikor egyáltalán nem zavar(ilyen kevés van),de a legtöbbször eszembe jut,hogy azért egy kis korrektort,vagy egy kis patileszárítós púdert használhatnék...de félek,hogy korán ráncos leszek,hogy megszokják hogy minden nap sminkelek és smink nélkül már rondának látnak...

szóval az a kérdés te mikor kezdtél sminkelni,most mennyi idős vagy és hogy megbántad-e

15/L



2012. febr. 23. 16:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

12 évesen sminkeltem ki magam egy osztálybuliba (szempillaspirál, szemceruza+ szájfény) Mindenki megdicsért, így farsangi buliba is kisminkeltem magam, de a hétköznapokban sosem festegettem.

Középsuli 10-be kezdtem el rendszeresen ezt a kombinációt használni. Aztán persze szép fokozatosan jöttek a többi dolgok is, de mai napig nem sminkelem magam erősen.


24/n

2012. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, most 17, és nem, nem bántam meg.
2012. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, és még most sem sminkelem magam rendszeresen. Az egyik oka, hogy allergiám van mindenféle ilyen kozmetikai cuccra, a másik meg, hogy nem tartom valami szépnek azt a vakolatot, amit egyesek képesek az arcukra tenni...Ha ki is sminkelem magam, akkor is csak enyhén :) Nyugodtan rakhatsz magadra egy kis szempillaspirált, pirosítót, de ne vidd túlzásba. :)
2012. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
15 évesen kezdtem el sminkelni, addig csak otthon próbálgattam és utána letöröltem (nem éreztem soha elég jónak). Először, csak szempillaspirált és szemceruzát használtam, most ez kiegészült a szemhéjtussal, a mindennapokban.
2012. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14 éves voltam, mikor elkezdtem szempillaspirált használni. 15 éves koromban a szempillaspirál mellé elkezdtem alapozót és tust használni.Most 17 vagyok, és nem bántam meg :).
2012. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

16 évesen kezdtem el, és kb. 18-19 évesen abba is hagytam :) Nagy ritkán még mázolok magamra egy minimálisat, de az alapvetően nem én vagyok.

28/N

2012. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
54%

14 évesen

20/F

2012. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

13 évesen korrektoroztam, mert annyira problémás volt a bőröm, hogy lelki beteg lettem. Rendesen sminkelni kb. 14,5 éves koromban kezdtem.

19L

2012. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Napi szinten 16 évesen (azelőtt csak alkalmakra), de akkor is csak szempillaspirál és világosrózsaszín szájfény.

Mostanában szempillaspirált, fekete szemceruzát és nude rúzst szoktam használni. :)

18/L

2012. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem szempillaspirált használni, aztán 8.ban (14 évesen) húztam ki a szemem napi rendszerességgel. Ma se nagyon használok mást, esetleg alapozót, ha szükséges. Most 22 éves vagyok, nem bántam meg :)
2012. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!