Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen kezdtél sminkelni?

Hány évesen kezdtél sminkelni?

Figyelt kérdés

én 15 éves vagyok és egyáltalán nem sminkelek,mostmár mindenki festi magát ilyen korban és nem tudom mi legyen...valamikor egyáltalán nem zavar(ilyen kevés van),de a legtöbbször eszembe jut,hogy azért egy kis korrektort,vagy egy kis patileszárítós púdert használhatnék...de félek,hogy korán ráncos leszek,hogy megszokják hogy minden nap sminkelek és smink nélkül már rondának látnak...

szóval az a kérdés te mikor kezdtél sminkelni,most mennyi idős vagy és hogy megbántad-e

15/L



2012. febr. 23. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és most év elején kezdtem el sminkelni, de most is csak korrektort használok a szemem alá (sajnos muszáj) és szempillaspirált.
2012. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
18 évesen, a hajam is akkor festettem be először. Igaz ez már 10 éve volt, s akkor nem volt divat 14-15 évesen festeni magunkat, a tanárok meg is szóltak volna (hozzáteszem jogosan).
2012. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Úgy 15 évesen, de a szemceruzán kívül nem használtam és a mai napig nem használok semmi mást. Vékonyan szoktam csak kihúzni, hogy azért látsszon, de természetes maradjak. Ja és persze, ha nem húzom ki, akkor ne legyen nagy a változás.

Szerintem te is maradj a minimálisnál. Alapozót meg korrektort még életemben nem használtam, de bennem hamis illúziót kelt, ha valakinek teljesen sima, "tökéletes" a bőre. Eléggé mű. Persze ha van valami seb vagy pattanás, akkor oké.

2012. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15 évesen kezdtem, rengeteg sminket használtam, még a szemetet ha kivittem ,akkor is kifestettem magam. Most 30 vagyok, eléggé tönkrement a bőröm, de nem a sminkelés miatt, hanem a mértékek miatt. Nem okoz gondot, sőt, szép is lehet, ha nem túl rikító és vastag. De nem bántam meg. :)
2012. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

16-17 évesen kezdtem. Rocker társaságba tartozam, így én erősen húztam ki a szemem feketével.

Mást (alapozó, egyebek) sosem használtam.

Persze ma már sokkal szolidabban sminkelek.

21L

2012. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Sose értettem minek a rengeteg smink, minek így tönkretenni az arcod 30 éves korodra. Később még rosszabb lesz.


Fesse magát egy nő, alkalomhoz illően.Tudja hol a mérték, mert csak árt az arcának, s még ki is nevetik, ha 6kg vakolat van rajta.

2012. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én is kb ennyi idős koromban kezdtem el sminkelni magam, de az miatt, mert nagyon problémás volt a bőröm. Ami borzasztóan zavart. Szerencsére időben rájöttem, hogy jobb elmenni a bőrgyógyászhoz, mint elfedni (mert az alapozó elzárta a pórusokat és csak rosszabb lett) Ma már csak a szememet emelem ki,enyhén, ami szerintem bőven elég.

Szerintem jobb a természetesség.

25/L

2012. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igazából azt mondom, hogy elkezdhetsz ennyi idősen már, ha van hozzá kedved, de: NE ERŐSEN! Gimis vagyok (12-es) és tisztára röhejes ahogy a gólya lányok kinéznek. Agyon van sminkelve az összes, ezen röhög a fél suli, mind a lányok mind a fiúk.
2012. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és még mindig nem sminkelek :D maximum szempillaspirál meg szájfény :)
2012. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én 16 éves leszek ősszel, na szóval most vagy 15 és csak ballagásomkor használtam szemceruzát meg nyáron amikor lagziba mentünk. De mindkét alkalomkor csak vékonyan volt kihúzva bár azt is anyum "erőszakolta rám". :D Nem szeretem a sminket, engem zavar. Meg elnézem az osztálytársaimat, hogy 5 percenként nézik, hogy "jaj , ugye nem kenődött el sehol?!" , meg igazgatják. Hát szörnyű szerintem! :D

Szóval én nem sminkelek.

2012. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!