Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen piercinget csináltassak?

Wennee kérdése:

Milyen piercinget csináltassak?

Figyelt kérdés

Szóval, van 1 az orromban, meg van snakebiteom (két karika az alsó ajkam, bal és jobb oldalán^^)

Imádom őket*-* és most szeretnék még, de, mármint látható helyen, nézegettem össze-vissza, hogy milyet csináltassak..gondolkodtam, hogy a nyelvembe, de nemtudom :/ szóval..tippek? (=


2011. dec. 22. 23:16
1 2 3
 21/26 pééé. válasza:
Anyum sem konzervatív, sőt nincs nála jobb fej szülő az ismeretségi körömben, de 12évesen nem tudom mennyire értékeli is bármelyik ' laza ' szülő ha a lánya tetoválást csináltat... meg nem értem ki volt az a barom aki meg csinálta neked, felénk 16 fölött is csak szülői engedéllyel lehet...
2011. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Tipikus anyuci kedvence vagy... 18 éves korig nem ér rá minden szarral díszíteni magadat? Majd rájössz, hogy mekkora hülye voltál.. Egyedül a köldökpiercing néz ki jól, mert az legalább szexi. Lövess intimpiercinget az való neked.
2011. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Ki? Haver :P

Nem azt kérdeztem helyesnek tartjátok-e vagy sem pont leszarom 3 pc-m meg 1 tattoom van, úgycsináltok mintha 1mm szabad hely sem lenne az arcomon-.- ha meg késöbb nemtetszik kiveszem őket, hát nehéz felfogni?._. istenem..egy szimpla kérdés, csak tppeket kértem ennyi, és nem, muszáj mindenbe belekötni..igazatokvan-

2011. dec. 26. 10:43
 24/26 anonim ***** válasza:

én 15 voltam mikor az első pirszingemet csináltam, és nem kellet szülői engedély

tetoválásra kell 18 év alatt szülői engedély

2011. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igaz nem piercing, nekem a füleim vannak kilőve. porcig 4 lyuk, majd kettő helix.. :) Szép, meg azért igényesebb is.. :)
2011. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 pééé. válasza:
# 24/25 nem a piercingről beszéltem... megjegyeztem h felénk 16 alatt tetoválást szülői engedéllyel sem csinálnak...
2011. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!