Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen piercinget csináltassak?

Wennee kérdése:

Milyen piercinget csináltassak?

Figyelt kérdés

Szóval, van 1 az orromban, meg van snakebiteom (két karika az alsó ajkam, bal és jobb oldalán^^)

Imádom őket*-* és most szeretnék még, de, mármint látható helyen, nézegettem össze-vissza, hogy milyet csináltassak..gondolkodtam, hogy a nyelvembe, de nemtudom :/ szóval..tippek? (=


2011. dec. 22. 23:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

én nagyon nem vagyok pircig párti de nyelvet semmiképpp bnőmnek volt és 2 hétig nem ehetett csak tejet ihatott..

ja és attól is begennyesedett az egész pofája....

ha mindenképp muszáj akk inkább köldökbe vagy szemöldökbe

19/f

2011. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
bátyámnak is van, de ő evett rendesen :D de most hogy így mondod asszem kihagyok (azt meg elfelejtettem h 14/l ^^)
2011. dec. 22. 23:29
 3/26 anonim ***** válasza:

septum? az is jól néz ki, nekem is orromba van, meg ajkamba két oldalon csak bogyesz

septum minden álmom de itthon kb anyit mondtak ha meglátják kitépik az orromból mert szerintük már igyis sok ami rajtam van hogy pirszing, fülbevalók, fültágesz, tetkó, de hát na:D

2011. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

14/l :O:O:O úram attyám


17 éves vagyok és csak egy retyvás tetkóm van :O

ezekszerint gáz vagyok?

2011. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Kedves elsõ vàlaszolò. A baràtnõd hülye volt mert tej terméket NEM SZABAD enni és bàrmi màst elsõ 1-3napban inkàbb kevés ràgàs igènylõt aztàn amit akar. Nekem van a nyelvemben ès màr 4nap urán èszre se vettem hogy ott van ja és közlöm hogy semmi genny nem volt ez hülyeség ha jól bánsz vele! Ès Wennee neked csak ajànlani tudom eggyik legkönnyebben gyògyulò pc ès én nagyon imàdom :)
2011. dec. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

23:35 tényleeg*--* deh félek hogyan fogok orrot fújni vele :'D mármint, én mindíg megfázok vagy vmi más szart kapok el:'d


23:37: 12 évesen csináltattam az orromba a pc-t, ugyanebben az évben a tatoomat, 13 évesen a snakebiteomat, és most akarok mégvalamit*-* nem vagy gáz, én kezdtem korán :'D

2011. dec. 22. 23:56
 7/26 anonim válasza:
Ja ès lemaradt hogy az ajànlott köldök piercing igen szép de nekem csak a bajom van vele. Na mostmár befogom de ekkora hülyeségre reagálnom kellett :D
2011. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

23:26 Na jah én sem ihattam tejet, vagy ehettem tejterméket 3 hétig mikor csináltattam a snakebiteot^^

köldökpc-t nemakarok..mindenki azzal jön..de nemkell :)

2011. dec. 22. 23:59
 9/26 anonim válasza:
Jòl teszed én is ki alatom venni mert màr mindenkinek van de nem visz rà a lélek
2011. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok édesanyádnak!
2011. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!