Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltassak Piercinget ha a...

Rincha kérdése:

Csináltassak Piercinget ha a sulim házirendje tiltja de a törvények nem tiltják?

Figyelt kérdés

A neten ezt olvastam:


''Az iskolának tiszteletben kell tartania a diák személyiségének szabad kibontakoztatásához való jogát, cselekvési szabadságát, a családi élethez és magánélethez való jogát. Nem lehet tehát büntetni, vagy hátrányosan megkülönböztetni amiatt, hogy hogyan öltözködik, milyen a hajviselete, hova jár szórakozni. Ebből a szabályból következik, hogy ezeket a dolgokat a házirend sem szabályozhatja.''


És most nem tudom eldönteni hogy mit csináljak...berakassam a piercinget vagy ne?:S


2010. okt. 11. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csináltathatsz, de ha a házirend tíltja, odabent úgyis kivetetik. Kivennéd minden nap? Olyan helyre csináltass ami ruhával takarható.
2010. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hova akarsz piercinget.mert ha nem látszik akkor szerintem tetesd be ha akarod.
2010. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát az a gáz hogy fiú vagyok és köldökbe úgy tudom hogy homokosoknak van...:S max nyelvbe vagy nemtudom
2010. okt. 11. 13:19
 4/19 anonim ***** válasza:
hát ez furi köldökbe.igen az kicsit meleg szokás.de nyelvbe jó.meg nem látszik
2010. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
jó értem köszi a válaszokat :)
2010. okt. 11. 13:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát ha szemöldökbe mondjuk, azt le is tudod ragasztani a suliba, nem kell kivenni.(fiúnak max. ott tudom elképzelni meg nyelvben)
2010. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 hot_kiss ***** válasza:
És akkor mivan ha a házirend tiltja? Oké, hogy izéé hát azért bekéne tartani meg hasonlók, de azért vannak ott, hogy neveljenek és tanulj meg satöbbi és nem azért, hogy megtiltsák azt, amihez semmi közük. Te nyelved, Te tested, Te dolgod. Nekem ez a véleményem.
2010. okt. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ombudsman ha cseszegetnek. Volt egy ilyen eset a gyerekkel a haját akarta levágatni az igazgató. Az obudsman meg kiment vizsgálódni, az első amit látott belépve az iskolába az Rákóczi portréja természetesen hosszú hajjal. :D


[link]


Amúgy itt van benne, hogy nem tilthatják meg a piercinget, csak tesi-technika órára vetetheti ki a balesetek elkerülése miatt.

2010. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

tudom olvastam eztis :D csak az a gáz hogy az ofőm meg ott mondta hogy a Fóti (Itt lakom) Önkormányzat vagy mittomén mi

Beleeggyezett ebbe a házirendbe:S

2010. okt. 11. 14:30
 10/19 A kérdező kommentje:
Vagy az Oktatási valami beleeggyezett...nem jut eszembe a neve :S
2010. okt. 11. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!