Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen piercinget csináltassak?

Wennee kérdése:

Milyen piercinget csináltassak?

Figyelt kérdés

Szóval, van 1 az orromban, meg van snakebiteom (két karika az alsó ajkam, bal és jobb oldalán^^)

Imádom őket*-* és most szeretnék még, de, mármint látható helyen, nézegettem össze-vissza, hogy milyet csináltassak..gondolkodtam, hogy a nyelvembe, de nemtudom :/ szóval..tippek? (=


2011. dec. 22. 23:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

kérdező tetkód is van? milyen és hol?:)

csak ne bánd meg késöbb, meg ha mondjuk még nőlsz ne nyúljon meg a tetkó

én a tetkómat 18 évesen csináltattam

am simán meglehet septummal szokni az orr fújást, elöször fura de utána meglehet szokni

mikor orromba csináltattam akkor is fura volt nekemegyenes szárú pirszing volt benne, előfordult hogy még gyogyuló lévő állapotvba volt, és törülközövel párszor kirántottam az orromból igy nekem az nehezen is gyógyult be, de mostmár rendbe van szerencsére :D

2011. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a piercingeket, de a köldökpiercing az nem rossz:) Viszont nyelvbe és egyéb helyekre nekem nagyon nem jön be... A tetkó szintén nem jön be:D De ez csak az én véleményem.
2011. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

00:07 a csuklómon van..egy fordított E betű, 1 körben, olyan mint 1 pecsét, és körülötte ilyen aranyos minták :3

nekem is az van, és rengetegszer rántottam ki basszus..2 orrpc-met a lefolyóba ejtettem, 1et a kispárnáwal rántottam ki, és elveszett az ágyban :'D azóta sem tudom holvan :P most úgydöntöttem veszek 1 orrkarikát, de ha csináltatok septum pc-t azúgy nem néz ki hülyén? oO

2011. dec. 23. 00:16
 14/26 anonim ***** válasza:
hát septum pc-nél érdemes ha nem orr karikát veszel, nekem ilyen csavaros szárú ezt nem rántom ki szerencsére
2011. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
nekem ilyen bogyó vagy a végén..deh fáj kivenni :/
2011. dec. 23. 00:37
 16/26 anonim ***** válasza:
Ti azért vágjátok h egy 14 éves kiscsajt akartok rábeszélni a septumra? Jézusom hová tart ez a világ.. Szép kis családod lehet.
2011. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nem jön be a septum .Olyan,mint a bikáknak az orrában az a karika.:"D Nekem köldök piercingem van ami tegnap volt 2 hetes.És én azért hagynám magamat rábeszélni,mert nagyon szép tud lenni,és ameddig bent van díszít.:) Igaz,hogy sokáig tart a gyógyulás,de megéri.Ez az én véleményem.:)

És kedves válaszolók: Az ő élete.Azt csinál magával amit akar.Ha neki tetszik,és a szülei megengedik,akkor hadd csinálja.:)

2011. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 pééé. válasza:
gratulálok a szülőknek.xddd az ajak piercingemet 2év könyörgés után engedték meg.. akkor voltam 14... most 16 leszek lassan... megcsináltattam meguntam...de most visszatettem... nem szabadna h egy szavam is legyen mert nekem is volt, van... de 12évesen tetoválás is? : D szerintem vagy kamu az egész sztorid mert jobb dolgod nincs, vagy a szüleid betegek...
2011. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

sztem ha már igyis sok pc-je meg tetkója van már mindegy hogy lesz egy septumja is, ha megunja kiveszi és ennyi

csak ugye tetkót nem tudja eltűntetni ha megunja

2011. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nincs sok tattoom 1etlen 1 van, amiről mellesleg anyám nem is tudott :D csak a piercingjeimről, mert valakinek fizetnie kellettxd

Másrészt igen, ez az én életem, és mégis mi okom lenne kamu kérdést feltenni? :'D csak tippeket kértem, a septumot pedig még átgondolom ^^ Ha meg esetleg megunnám kiszedem őket, és kész, a tetoválást is le lehet szedetni, igaz kicsit sokba kerül.. és nem is valami szép utánna az eredmény.de jó helye van annak ott:D Anyám meg nem beteg, csak nem olyan konzervatív mint ezen csodás emberek ebben a szép országban-.- :P

2011. dec. 23. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!