Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleim?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már nagyon rég óta szeretnék nyelvpiercinget és a szüleim semmiképp sem akarják megengedni.Mindketten 50 évesek talán ez az oka ennek.Sokszor mondom nekik,hogy de csak ennyi amit szeretnék és tényleg szép meg minden,de semmi eredménnyel.Anyukám szerint gusztustalan és felesleges.Mit tudnék tenni,hogy megengedjék?

16/L

És kérlek titeket,hogy ne írjatok olyanokat,hogy igazuk van stb. mert nem erre vagyok kíváncsi hanem arra hogyan győzzem meg őket.


2011. okt. 26. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs nővéred vagy bátyád?

mert az egyik ismerősőm (lány) a nővérével szövetkezet hogy segítsen neki ő azt csinálta hogy beszélt velük hogy engedjék meg, és ő felajánlotta hogy ki fizeti a felét vagy az egész összeget,bele mentek és csak a felét kellet fizetnie,

2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő van,de 25 évesek úgyhogy szerintem ők is ezen a véleményen vannak mint a szüleim :S
2011. okt. 26. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
a te nyelved,azt csinálsz vele amit akarsz :D nem kell róla tudniuk.:P bár; az unokanővérem 16 évesen a köldökébe tetetett piercinget,az anyja kiakadt tőle,de nem szólhatott bele h mit csinál a lánya..
2011. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak attól félek,hogy nagyon megharagudnának rám ha hazaállítanék piercinggel a nyelvemben =/
2011. okt. 28. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmész, megcsináltatod. Nem fogják megtudni. :D Ha meg mégis, akkor majd beletörődnek..
2011. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kiakadnának ha az engedélyük nélkül csináltatnám meg =/
2011. okt. 29. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a noszogatós módszer segített - igaz, én nem nyelv pc -t akartam, csak simán egy második lyukat az egyik fülembe. Ugyanezeket mondták nekem is, amit neked, hogy "csúnya, felesleges" satöbbi. Sajnos néha egyszer-kétszer kiborult az alaptalan szigoruk miatt, de rájöttem, hogy minél jobban kiabálok, annál kevésbé engedik. Szóval felhagytam az idegeskedéssel, és megkértem őket, hogy beszéljük meg, de normális, emberi hangnemben, köntörfalazás és kamu indokok nélkül. Ők elmondták a véleményüket, majd én is elmondtam a sajátomat, és megpróbáltam racionális elvekkel meggyőzni őket, és nahát, mintha enyhült volna egy kicsit a szigoruk. Persze ezután még mindig sokat kellett higgadtan, normálisan érvelnem, kerestem néhány képet, hogy lássák, nem olyan rossz dolog ez. Na és persze sokszor emlegettem, napi tízszer is, ha kellett, természetesen nem hisztizve, csak célozgatva. És végül megengedték. Hónapokba telt, mire beleegyeztek, de végül nem volt balhé, nem volt ordítozás. Szóval próbáld így. :)
2013. máj. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!