Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól döntöttem?

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Édesapámtól a héten kapok 20000 Ft ot, hogy költsem magamra. Mivel most lettem 16, úgy döntöttem, hogy az összeset minőségi sminkekre költöm, és elkezdem festeni magam. De meggyőztek, hogy arral még várjak, szóval úgy döntöttem, hogy inkább arcradírra, tonikra, pattanásleszárító cuccosra költöm, a többit pedig ruhákra.

Jól döntöttem szerintetek? Vagy ilyen idősen már ciki ha a pattanásos (vagyis sok picurka tannanásom van, de abból rengeteg.. nagyobbak nem igazán vannak, de a hidegben eléggé bevörösödnek azok a picik is, és úgy már csúnya nagyon, és eléggé látszik is..(nem mintha melegben nem látszana)) bőr nincs lealapozózva, stb?

Szóval szerintetek?


2011. okt. 4. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem költeném el az egészet...
2011. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felét rakd félre. Másik feléből jó a terved. Igaz sok ruhára nem futja de az ötlet így már jó. Sminket felejtsd még el.
2011. okt. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De elköltöm az egészet.. miért ne költeném? Nincs ruhám se nagyon, meg kozmetikumom se..

egyébként úgy az 1/3 ból veszek kozmetiumot, és a maradékból meg 1-2 pulcsit, esetleg egy gatyót

2011. okt. 4. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel az hogy a többiek mit mondanak akkor minek kérdezed meg?-.-' amugy meg a te döntésed
2011. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!