Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon SuperShock. Jól döntöttem?

Avon SuperShock. Jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van abbl, hogy veszek egy szempillaspirált, és kiderül róla hogy nagy béna az egész, és ne egy 1000-es volt azért. :| Most újra megpróbálom, hátha bejön. Rendeltem az Avonból SuperShock szempillaspirált. Szerintetek megéri? Jófajta? Milyen véleménnyel vagytok róla? Az a lényeg nekem, hogy hosszú, dús szempilláim legyenek, és NE CSOMÓSODJON, RAGADJON!!!

Fontos lenne. Köszi. :)


2011. szept. 26. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
NNNAGGYOOOOOON IMÁDOM! jó vásárt csináltál, én rendelésem is ma érkezett meg! :D csak az enyém már Super Shock MAX, de a sima is nagyon nagyon jó :D igazából nincs köztük különbség úgy vettem észre :D árban egyek :)
2011. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokat kipróbáltál és mind szar volt, akkor lehet, hogy a technikádban van a bibi, de egyébként a spirál, amit rendeltél nagyonjó.
2011. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg,hogy görbe legyen a spirál :) Mármint ilyen fordított mosolyvonalszerű,azzal lehet szép felfelé álló íves szempillákat csinálni,és jól írták előttem,hogy a technika is fontos.Én mindig a szempillám végeivel kezdem,és csak utána festem a töveket,a végén pedig még a végekhez rakok pici anyagot,amivel mintha hosszítanám!
2011. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is már rengeteg félét kipróbáltam és eddig magasan ez az Avonos a nyerő! Már évek óta használom és sokszor megkérdezik, hogy műszempillám van-e :)))
2011. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én a tövénél kezdem festeni, és folyton egyberagad. Egyszer már volt egy AVON-osom az nagyon jó volt, de ki akartam próbálni vmi újat, de végül csak az egyik AVON-os mellett döntöttem. :) Köszönöm a válaszokat, megnyugidtam. :D
2011. szept. 27. 15:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van es nagyon jo!!! Imadom:)
2011. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én sokáig használtam, nagyon nagyon jó! :)
2011. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem eddig csak az vált be, imádom!
2011. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!