Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól döntöttem?

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy igen nehéz helyzetben vagyok...

Alig van nadrágom (2-3 db),meg alsóm (3 db),és a szüleim felvettek hitelt házra is meg kocsira is...rám alig marad pénzük (csak kaja)

a barátnőmnek feltűnt,hogy már régóta ugyanazt a nadrágot,hordom (kb 5hét),mondtam neki,hogy akkor az alsóról már ne is beszéljünk...

Ő viszont,mivel majdnem ugyanolyan testalkatúak vagyunk..felajánlotta nekem,hogy a pénzszűkös időmben( még kb 1,5 év)amíg együtt vagyunk hordhatom én az ő nadrágjait...meg ad kölcsön 6 db általam választott bugyit.

Elfogadtam az ajánlatát,bár eléggé szégyenlem magam

(bár a nadrágjai elég jól állnak rajtam,kérdezték is az osz.társaim,hogy hol vettem ilyen jó nadrágokat;a 3 tangát,a 2 franciabugyit,meg az 1 telifenekűbugyit meg ki lehet bírni még 1,5 évig)


16F


2011. ápr. 25. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
nem nagyon vágom, hogy fiú vagy, és hogyan illik oda a a tanga. nemám adottvolna 5 teli bugyit. amugy turiba is lehet ám venni cuccokat kb 500 ftér. tescoba is elég sok leárazás van, vásárolj ott. ha meg suliba tesi óra van, akkor a tanga bugyogód látszik amikor leveszed a gatyát? nemvágom. a fiúk nem röhögnek ki? nem mondják hogy túl nőies a gatyád? nem mondják hogy mostanában elég b*zisan nézel ki?xd
2011. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
ez kamukérdés,ugyi?:D
2011. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

amúgy meg jól döntöttél, valószínű a csaj azért adott cuccokat, mert gáznak találja hogy csak ennyi ruhád van. amúgy vállalhatnál munkát is. sok diákmunka van már.

utolsó voltam.

14/L

2011. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.nyártól hivatalosan is tudok,egyedül,de eddig szülői engedély kellett volna a diákmunkához

2.Nem volt 5 telibugyija,csak 2

3.A 3 db saját gatyót veszem fel tesis napokon

4.Nem mondják,hogy túl nőies a gatyám,mivel (szinte ugyanolyan testalkatunk van)...pld.a világosfarmer csípőgatyája/vagy a zöld répagatyója nem néz ki olyan nőiesen rajtam.

5.Turiba nem akarok menni/tescoról rossz emlékeim vannak

2011. ápr. 25. 21:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyira amatőr vagy, ha már kamukérdést teszel fel, akkor ne ide és ne ilyet. Az előttem szólók egyszerűen idióták. Nagyon furcsa testalkatod lehet, ha egy lány nadrág, sőt, még egy lány bugyi is rád megy, egyébként meg nincs olyan hetero, aki tangabugyit választana...

Nem vicces....

2011. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem kamukérdés....szerinted szenvednék ennyit a történet kitalálásával???


amúgy meg léteznek nőiesebben kinéző srácok is...

2011. ápr. 25. 21:17
 7/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi a kérdés lényege: hogy baj-e, h elfogadtad a segítségét [szerintem nem], vagy hogy baj-e, hogy női gatyát hordasz [szerintem ez sem, a volt pasim és a legjobb barátom is női gatyákat szoktak hordani]. viszont az a tanga azért tényleg elég húzós és itt lesz kamu-érzete a kérdésnek.
2011. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok koldus, mégis turiba járok! Légy már férfi, ember!
2011. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bazeg, mi is úszunk a hitelben, de azért fehérneműt csak veszek. Nagyon ócska kamukérdés, szánalmas. xD

A rhák még hagyján, ha ennyire búzás stílusod van, de gatyát 5ös csomagban kapsz egy ezresért... -.-

2011. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez kamu, és nem is a kérdésen van a lényeg... nincs olyan, hogy ne lenne 5 telibugyija.
2011. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!